Prijava

Bila je slična tema, ali je moj predlog malo drugačiji. Predlažem da se banuju svi dupli nalozi originala kada taj original dobije ban. Uglavnom zato što se često dobijaju banovi za spem foruma i vređanje. Koja je onda poenta banovati samo original kada ovaj posle dođe sa duplog i nastavi posao?
Ako si već dobio ban zbog (ne)ponašanja na forumu, zašto da ti pristup forumu bude i dalje omogućen sa duplog?

Ako dupli dobije ban onda samo svi dupli da dobiju ban, bez originala.

Zamenio sam u tvom postu reč dupli rečju gurlaž:

Bila je slična tema, ali je moj predlog malo drugačiji. Predlažem da se banuju svi gurlaž nalozi originala kada taj original dobije ban. Uglavnom zato što se često dobijaju banovi za spem foruma i vređanje. Koja je onda poenta banovati samo original kada ovaj posle dođe sa gurlaža i nastavi posao?
Ako si već dobio ban zbog (ne)ponašanja na forumu, zašto da ti pristup forumu bude i dalje omogućen sa gurlaža?

Ako gurlaž dobije ban onda samo svi gurlaž da dobiju ban, bez originala.

protiv jer bismo morali nositi na duši bokstera i pseta kad zbog nemogućnosti logovanja sa duplih odrade laste sa solitera. Vi ne shvatate da je ovo vrsta droge, a adikcija može da natera ljude da čine nepredvidive poteze.

šalim se (kole mamci:), ZA! ko ih j*be.

Ne podražavam predlog. Jerbo će se ljudi snaći za duple naloge na neki drugi način. Svetost naloga nemojte da dirate. Oće da ima nalog, nek ima! Svojim poštenim radom i internetom je to zaslužio. Jebalo vas 70 dinara!

PREDLOG - ZABRANITI PREDLOGE NA MESEC DANA
bar

predlog, otvoriti temu dogorelo3 i razmotriti directorov predlog o zabrani predloga!

Banovati sve duple? lolo

dogorjelo 3 je rezervisano za peticiju da se reumoduje svi koji su ikad bili moderatori
samo ne znaju ko je promenio šifru od zajedničkog naloga AnalniMatijaGubec

dakle ovo za dogorelicu 4 - POVRATAK STRAHOVLADE

predlog s uvek s' apostrofom ide.

šta kurac samo predlozi, kaće prilozi

http://i.imgur.com/W5TtDt8.jpg

Uh prilozi su mi uvek bili draži i lakši za savladjivanje.

Mada i predlog Na i Uz a takodje i Pod mi onako pasuje.

Бановати јашта. А хоће се они снаћи за дупле налоге, то стоји, али ће морати зато да се потруде да скупе 50 поена, а не да користе дуплаке од прије 2 год. Двострука корист, неће моћи моментално да смарају с дуплог чим су бановани а и писаће се више нових дефиниције.

KAĆE NOVO DOGORJELO?

A ja ni jedan dupli ne koristim iz razloga što naknadno trebalo prihvatati politiku sajta, ko u partiju jebo ga kaizen, a ja zaboravio mejlove.

Ali zato predloge i priloge i odredjene rečce koristim.

PREDLOG: kajzen da obori sajt na 3 dana, da pištimo CENZURA, GULAG...
pa da poraste posećenost a time i čitanje reakcija