Prijava

ова велика србија је геополитички дебилизам ако би то могло тако да се каже хехе

велика србија је остварива идеја, док год је паметнога војводе који јебе курцем у пичку све што дохвати, па макар то био и орман, војвода ће направити рупу.

Valgenjab, nije 8,64 nego 86,4 sekunde po postu. A ne posta po sekundi...

Шта ћемо кад рикне војвода? Јебига угасиће се. Дајте спремајте новог идола. Немојмо поклекнути.
Најбоље је гурнути нам неког идиота, ми ћемо сами од њега сковати хероја, ма колико год његов став био противречан нашим пређашњим. Отворићемо му и тњитер налог и сви га запратити, кад већ не можемо да остваримо ПСР опет и да трчимо у првим редовима под паролом мишића ''нема јуриш, већ за мном'' ахахах. Колико је до јаја налазити се у првим редовима и млатити курцем по оштирм мачевима за неког идиота из фотеље. ФОТЕЉА ФОРЕВА
Или још боље, сви се напити ракије и отићи у рат, поубијати се бомбама на путу до фронта.

едит: то крле брате исправљачу, хвала на корекцији јебига тренутно се уче интеграли јелда

_________ Ć_________
M A NJ A Č E Č A NJ A M
__________R_________
__________I_________

_________ Ć_________
M A NJ A Č E Č A NJ A M
__________R_________
__________I_________

_________ Ć_________
M A NJ A Č E Č A NJ A M
__________R_________
__________I_________

MILOVAN DRECUN NASLEDNIK VOJVODE, NEMA KO DRUGI

Ne znam čeu cimanje, ionako če ovde da ostanu za 70-100 godina samo Šiptari, Cigani i Kinezi.
Možda će oni nešto znati da urade od ove zemlje.

Риха Дисидент

ne, ipak treba da pocrkate

Лол после ћеш опет да плачеш кад те неко изнапушава

Риха Дисидент
ne, ipak treba da pocrkate

USTAJ BOXER PUCAJ IZA UGLA NE MOŽEMO ŽIVJETI OD RUGLA

reao bih ti da si glup, al znam da nisi. dakle, nisi upućen.

Ја и даље не контам што смо направили ту традицију последњих година фазон двоје деце. Дајте бре кад смо већ навикли на јефтину храну, пасуљ и купус, реално доступну свима, да са се прави по десеторо деце у једној кући. Биће до јаја. Више људи ће да страда кад се будемо борили у част фотељичара и ишли у фамозни јуриш под неким дебилним паролама ''за отаџбину, за слободу''. Што нас више погине то боље, да будемо што дубље у аналу, у мркломе мраку. Бар ћемо моћи да се хвалимо НАС ЈЕ ПОГИНУЛО 10 ПУТА (ДА НЕ КАЖЕМ Џ) ВИШЕ НЕГО ВАС! Замислите да јевреји имају наш менталитет, јеботе, дигли би се у небеса са бројем жртава другог светског рата.

nisi upućen

+1
не морам ни ја све да знам

од главе зете до града спужа
крвави ланац војске се пружа
од главе зете до града спужа
крвави ланац војске се пружа
притисли срби турске ливаде
турцима успут задају јаде
притисли срби турске ливаде
турцима успут задају јаде
а сердар вуле с високе куле
џефердар пали кукају буле
а сердар вуле с високе куле
џефердар пали кукају буле
лелечу турци кукају буле
ој леле леле ето га вуле
лелечу турци кукају буле
ој леле леле ето га вуле
а сердар јанко са сабљом маше
удрите браћо српство је наше
а сердар јанко са сабљом маше
удрите браћо српство је наше

Zamolio bih Maestra da opet postavi pesmu iz prvog posta.

Pesma je odlična i pre svega istinita. Ozbiljan sam,uradi bih to i sam nego ne umem s telefona. Mogla bi na svake dve tri strane da bude.

Sad ja da vam kažem da učite istoriju ne vredi,da ste hteli da učite ne bi visili na nekom sajtu po vazda.

Uzmite pročitajte Knjigu o Milutinu, to vam je najlakše nije obimna knjiga(svinje su debele knjige su obimne), pa kad završite a vi ispočetka opet.

ДАЈТЕ БРЕ. Фали нам савремених родољубивих песама. Пишите поезију, да не умре.
Тако ћемо опстати, кад се маса неандерталаца заложи за стихове и крене да их рецитује од пијаце до позориште лако ћемо их изманипулисати. У БОЈ

Valegovnjab kolko ti imaš godina?