Prijava

Zasto?
Zato sto ima puno jebljivih postera te vrste, nego sa klasicnim slikama.

Ruse poznajes li Condoleezzu Rice igrom slucaja?

Једно велико против, зато што се у већини таквих постера аутор обраћа особи са слике, човек прича са принтскрином, буде ме срамота.

Vratite. Nemojte. Banujte. Tucite. Poklanjajte. Odabirajte. Predlog. Prilog
Imenice i zamenice.Glupe teme. Blesavo članstvo. Zaludjen narod. Srbijo medju šljivama. I samo dotle do tog kamena, do tog bedema. Frkće pokiso konjic i žurno u selo grabi,mudno je nebo dvo. Njišti Damjanov zelenko.Možda spava sa očima izvan svakog zla. Oj bogami nije umro Rade, nije umro već se ukurvio.Kod kojih smo zime zimovali, zimovali blago ostavljali. Baci gusle uzja vranca preko zete predje vode i na hatu pomamnome preko polja gradu ode. U plićaku u vrbaku gde je tiha troma voda, gde dežurna roda hoda,ggde se čaplja važno četka,gde je ševar gust ko četka,gde se vuku barske zmije,gde se mnogo tajni krije, gde žubori Dunav plav mene čeka skriven splav...

if aj vaz a rič grl nananannananananananna na nanan anaaaa

Рус - Ostaće mi upamćen kao rus koma, legendarni čekaoničar , dobar čovek i sve stvarno najbolje.

da se pobanuju ove spodobe više sunce mu božije, pa jel mora svaki defektaš da otvori temu na forumu jebo te život.
De modovi radite nešto da ne dogori opet.

E ovo ako ne popravi ovaj sajt ništa neće. To nam je poslednja slamka.

ајде бре банујте овог пица коначно јебо вас он за који курац више сере овде докурчио је народу

Dokurcim vam sekama.
Moste mi se sagnete. ono lagano smekerski da mi popusite.
Izašao je novi zakon o pušenju. Kazna za pušenje u zatvorenom prostoru je 250km, dok meni možeš popušiti za 20km. Samo nazovi....

http://i.imgur.com/W06OnBx.gif

Ne odabiraju se više posteri iz kurira :((((((((((((

suR hahahahahahahahahah

Hahaha jbt da je 00 bas bio klinac ono i sxalili bi se ljutim posalicama na njegov racun ali ako je 97 e to je onda totalno druga prica. Totalno

Stari 3 dine, mlogo znaci