Prijava

Jerbo nije skonto na vrijeme da i amebe imaju računare

Kako i da skonta kad ne moze da poveze naglasak philosoraptora na recima AMEBE i GLAVNI.

Jebem samo matorke. Znate neku sa sajtoa da je dobra za pod kožicu?

Hvala.

Kako i da skonta kad ne moze da poveze naglasak philosoraptora na recima AMEBE i GLAVNI.

Pleniš kao i uvek Džeri. Ipak, nije ti dovoljno ovaj put. Vrati se u svoju kućicu.

Jel to rebus za Bushida, flipse? Treba da pogodi nick autorke na osnovu ovog crteza?

Jebem samo matorke. Znate neku sa sajtoa da je dobra za pod kožicu?

Hvala.

Kako visprena šalala

Zasto se Glavni koprca, da li je on misteriozna autorka sa sajta? Neupucen sam, neka mi neko objasni.

Jel to rebus za Bushida, flipse? Treba da pogodi nick autorke na osnovu ovog crteza?

Nemojte rebuse. Potrebna mi je milfača. I da voli outdoor. Kapiram da nisam preterano zahtevan. Naravno ne nudite mi nubare. Samo priznate autorke. Ipak sam ja stari član. Predlozi?

Konačno tačan odgovor. Neupućen si.

Glavni, gospodjo, ja Vam se izvinjavam, ali nisam mogao po Vasem ponasanju trotoarke ni naslutiti da je ovde rec o Vama, gospoja.

Jel može neko da probudi autora Deky_Aod iz oflajna? Potrban mi je njegov savet.

ja mislio ovo tema da se daju saveti koju drogu je najbolje progutati-popusiti-usmrkati (uspricati) pre jebanja.

Kelte, ti si slobodouman čovek, raspali, ionako smo pod razno

https://zokstersomething.files.wordpress.com/2011/08/photo-srbija-beograd-vecna_vatra_a_192284965.jpg
Na ovom spomeniku na Uscu, a onda je naisao neki deda sto je u 4 ujutro isao na pecanje na kej.

Umro Blek Hol.
Doduše, nisam jebo na opijelu.
Doduše, nisam ja jebo nikako.

Е, јебига, остаде ми клавир на претходној страни.

Дакле, хм, на клавиру.

ЕДИТ: Чаче, хахахахаха, комуњаро латентна:))