Prijava

imam jedan interesantan predlog. posto vi, mudoratori dragi mili moji, odavno niste banovali nekoga a da ste imali validni razlog za tu akciju, mislim da sajt treba da ozivi malecko tako sto cete banovati nekoga SA RAZLOGOM :)
zapravo, posto zelim da se to desi sadodmasad, u najboljem interesu sajta naravno...

Johnny Kurajber - Tebi jebem mater + elu. zašto? pa zato što si kurac od moda. Jedini ti je plus ona defka žilimi jaja i činjenica da si grobar. Odbanovao si ćilma, ćilma e! Neaktivan si takođe, najebem ti se žene u čmar specijalno poyyy
Brusa ne znam dovoljno, što znači da nije aktivan. najebem ti se uže ženske rodbine.
Mala Vidra - zašto je OVO i dalje mod? najebem ti se tebe u usta.
СМарко- zašto je OVO i dalje mod? najebem ti se male vidre u usta.
messalina - neaktivnost. najebem ti se tebe + šire ženske rodbine
urrad-ne vređam skripte.
A ovako celokupno moderatorima se najebem sve familije do 15-og koljena, uključujući i muškarce i kućne ljubimce i nameštaj po kući. Orgije vam pravim sa svim navedenim u sred las vegasa, da ljudi gledaju, kače na judžiz i svršavaju. A pozvaću i 50-ak bodibildera da vam svrše po faci nekoliko puta na toj orgiji, jer ste pičke jedne, govna, smeća, mater li vam jebem ludu. Materi vam se sa svinjama jebu. Sa konjima također. Da se nosite u kurac više, jebala vas cijela vlada BiH u čmar.

A zašto? pa pored toga što ste šljam ljucki,šljam ste i moderatorski. ban zbog SPEMA?
SLIKE OBRISANE
ovo dole moderatori, ovo gore svi nepošteno banovani autori. poz :)

puši kurac smaraču

Oni su glupi neće skapirati ovo što pišeš...

брате могао си ово мало концизније