Prijava

Ајде јебено лепо одбанујте све трајно бановане чланове који су иоле доприносили сајту, од троша па до мртвог југословена, пошто је мод тим искрено заказао последње време. Чак сам и ја добио мртви бан на колико, 666 дана, разлог ''непоправљив, небулозне теме'' , што реално не заслужује бан дужи од месец дана, без обзира што је трећи пут. Затим тилма банујете на колико, појма немам, због умоболних фантазија, и што је најгоре - следи одбан. Поставите овде објективне критеријуме који ће бити важећи за све. А не да неког због спема банујете на годину дана, и идете по принципу ''одлежао је пола казне, социјализовао се'' а онда га одбановати. Поставити критеријуме и лепо кренути из почетка.
и нат нат , шта глуми који курац. Пазите који јебени пад , МОД -> РАЗМОД -> НАПУШТАЊЕ САЈТА

A koji si ti kurac ovde ?
Treba odbanovati ona dva kretena Gvozdena i Blek Hola jel, treba ih naći i udarati ih po mudima sa recimo 54-56 ključem.

курац што не јебе
да, искрено ми је жао што се нисам прикључио све из бунта јер је трош банован трајно а распали тилмо одбанован

KAko vam se da jebote