Prijava

Не можемо попамтити све. А и морамо да мислимо на ауторе који су присиљени да изађу из куће на неколико сати. Док се врате, неки што су у међувремену бановани су већ нестали са листе. Поштујте наше право на информисаност.

Ја сам за.

За, и не само да се продужи та постојећа, него дасуведе да може да се уђе у неку листу свих банованих

Za, i da se ukine ono ako prevučeš preko crvene tek vidiš zašto si banovan. Dosta ljudi, među njima i jedna pička što se žalila, kažu da ne znaju šta je bilo, zašto, ne idu u opciju autori, a ne prevlače mišom preko crvene trake, znači ljudi ne znaju šta im pišete za ban, ne znaju ovu foru preko crvenog, ili da to piše tako gde su "autori".

JA PREDLAGO PRE 3 GODINE KAIZEN GOWNO

и ја приједорисао то пре 3 године, кајзен реко ок
http://vukajlija.com/forum/teme/29112-prijedor-prosirivanje-odeljka-banovani?strana=1

УБАЧЕНО У ТЕФТЕР
КАЈЗЕН, ПРЕ 3 ГОДИНЕ

Koji si ti Srećković. Sad si dobio priliku da se sa Vidrom dopisuješ na mod četu. Pederu!

Добијо сам и с бруцом исто

ZNAŠ TI ŠTA JA MISLIM!

ххахаха боксеру, јбг ~~~ РИП фејз~~~

mod čet ne postoji već mjesecima

Ooo ona i ja
Ooo ja i ti
Ooo svi zajedno
u koktelu ljubavi.

то је као да си ми рекла да је посечено оно дрво испод кога смо се први пут пољубили, небројано пута чекали зору, причали о плановима, свађали и мирили, део живота испод њега оставили

...ime nožem na kori urezali.

ahhahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahHahahahahahahahhahahahahahahahahahagagagavagagagagagagagaggaggahahahhahahahhahahahhahahahahahahha fejs mod.

presamićenje xddddddddd

напушите ми се коортца лепотаноси