Prijava

Пошто видим да модови закључавају сваку тему на којој их неко нешто пита, сматрам да је боље да реактивирамо ову тему где бисмо стављали сва наша питања и избегли отварање пет различитих тема дневно.

Е сада, пошто сматрам да је сајт отишао у погрешном смеру, замолио бих модераторе да се не играју диктатуре него да озбиљно размисле шта раде, и не закључавају ову тему. Јебига, сајт није ни наше, ни ваше власништво, и сматрам да би требало да Вукајлија буде заједница, а не групица олигарха, тако да опет, пре него што кликнете на лок, размислите о чему вам причам ја или било ко од осталих аутора.

Најмањи проблем је бановање аутора, много већи проблем је што губите компас и не држите се никаквог критеријума. Критеријуми не постоје, буквално, већ се оставља превише места субјективности јединке, а самим тим и незадовољству чланова.

Дакле, на овој теми је спам недозвољен (стрицовање, зашто ми је обрисана дефиниција постови, међусобно вређање и напушавање). Тема је направљена искључиво за нормалну дискусију и превазилажење међусобних несугласица, а све у циљу побољшања сајта.

Сетите се, и ви сте чланови, допринели сте доста сајту, немојте сада да пишате на свој допринос.

Унапред хвала.

evo ovde jos jednom pitanje. zasto banujete kao blesavi, bez konteksta, poente, razloga, cilja i efekta, samo da bi ste ispali kul ili u pravu ili stavec?

Evo ne znam, stvarno nisam siguran.

evo jedno pitanje najvece od svih
Z
A
S
T
O

evo ovde jos jednom pitanje. zasto banujete kao blesavi, bez konteksta, poente, razloga, cilja i efekta, samo da bi ste ispali kul ili u pravu ili stavec?

Oooo brate shvatili smo evo, skapira si da si mekana glavica, sad oćeš i ti da budeš ljuta glavica uredu evo priznajem ti ja da si ljuta glavica samo batali ovako usiljeno da transferišeš ka boga te molim evo neću te ni tuć ono što sam ti obeća one batine al molim te brt znači kad pišeš ove gluposti onda mi je osjećaj dok čitam ka da mi neko stiropor struže pored uha znači baš gore ne može.

rekosmo da me zaobilazis bez razloga da ne bude posle buhuhu kelte.

Moje pitanje glasi: zasto ne banujete ciklona sada kada jasno pise da nema spema, stricovanja i ostalih munja?

Sami ostavite prostor za spem a posle kukate kako je spem svugde. Banujes prvog i niko ne spemuje posle jbg.

Dopunsko pitanje modovima: ili vam ovaj spem odgovara pa je "kul spem"?

Edit: eto vec je otislo u kurac.

Ma jok pseto, ne banujem za spem nikog ko baš ne pretera, vidiš da već danima samo upozorim kad je negde spem prevelik, a i Džoni je odbanovao sve koje je banovao za spem posle pola sata.

Stanje na forumu je takvo da više praktično i nema spema, ovo što nas ovde diskutuje ne bi ni kornjaču napunilo.

Моје питање за модераторе: што је то Натнат боља од моје мајке па се за њено вређање заврћу уши а за вређање мог женског родитеља ништа? Јес да моја мајка није правила реакције и носила гибаницу на вос ал ваљда има и она нека права.

Ništa ja nijesam reka. Ti se ođe najmanje pitaš da se razumijemo odma.
Znači lijepo ti velim brate sad, ovaj isti Džoni Kurajber da se makne sa moderatorske pozivije rehabilitovao bi se za mjesec dana, tebe treba još bar pola godine prije nego prestanem da zamišljam neki sunđer kako kuca tvoje postove...

Ne može to "ee momci, banovao sam vas 20 za fotošop a sad mi je okej da neko priča kako je ovaj jebao onu"... okej je i nama al kad neko tako brzo mijenja stavove onda se to zove kučka.

Marko, meni još nije jasno da li ste vas dvoje zaljubljeni pa se svađate ili ste se razljubili pa se svađate, a ja se u porodične stvari ne mešam.

Tako je, pseto!!1 Sem što moj post nije spem, nego je logično i u isto vreme koloritno pitanje: koga zabole kurac koji su razlozi zašto se nešto dešava, kada odgovori neće biti dati, a ako i budu dati onda neće biti zadovoljavajući i onda će se ovakve teme otvarati na svakih nekoliko dana, a to server ne može da istrpi i onda će da padne i onda će ljudi na FB stranici umesto komentara na sadržaj pisati zašto sajt ne radi, a to smanjuje ugođaj.

Ја у Расног нисам заљубљен, далеко било.

Kolko od modova glasa naprednjake?

Pomešao sam teme, skontao sam da se žališ na Vidru :)

Cik, brate, ajde da makar damo šansu i temi i sajtu da živne.

Ma jok pseto, ne banujem za spem nikog ko baš ne pretera, vidiš da već danima samo upozorim kad je negde spem prevelik, a i Džoni je odbanovao sve koje je banovao za spem posle pola sata.

Stanje na forumu je takvo da više praktično i nema spema, ovo što nas ovde diskutuje ne bi ni kornjaču napunilo.

Dok jedan pretera ukljuci se jos 15 njih i svi po malo i vise se ne zna koja je tema.

Pa ljudi i nema za kornjacu jer im se jebe da traze svaki 15i post da bi diskutovali. Meni se iskreno jebe i ne smeta mi spem nego vidim da vecini smeta