Prijava

važi, a vi plačite za tilmom :'(

Boli nas tuki za tilma, nisam ga gotivio nikako niti cu.

I sta sad svi koj moj napadate pseta koji je samo ispo drug i preneo sta je tilmo rekao.
To sto je preneo ne znaci da je na njegovoj strani.

Vidra da pripaziš, inače više nećeš moći da se baškariš ispijajući martini bjanko u elitnim bečmenskim lokalima, a da pritom u isto vreme ne brineš o tome da li je Pseto88 pustio i napujdao svinje iz svog obora da ti pojedu felne od kola.

No more Bečmen for you.

Od toliko razloga za banovanje Pseta, vi baš našli baš taj što prenosi Tilmove poruke.

Neka, Tilmo će večeras u našu čast privesti novoj gajbi novi portfolio maloletnica i time umanjiti tugu zbog udaljavanja sa sajta.

Hahaha boli mene kurac za Tilma brt pogotovo što mu je odban pod znakom pitanja.
Al to što ja ne gotivim Pseta mi ne daje za pravo da ga banujem kad me umoduju i da se silim kontaš. Jerbo se nismo slagali nekad.

da, bohore, pošto sam ja baš takva i silim se. brate....

Takav si post napisala angele jbg

Anhele skoči za Rosnerijem. Ili okači se. Onda bi bila kombo mod i njihalo strave.

nisi video sve i nemožeš da komentarišeš.

Ali te ne boli kurac da prenosiš njegovo bedno jadikovanje. Onda pozdravi kući.

Covek me zamolio da kopiram i ja kopirao, boli me kurac za njegov ban-nemam pojma ni o cemu se radi. I za to sta ti i tilmo mislite jedan o drugom me takodje zabole mozete sa mi izdriblate jaja jezikom obojica. Da me bilo ko zamolio-preneo bih.

Da se ja pitam, ja bih banovao PapetMastera. On je sve ovo zakuvao.

немојте ми видру тућ :(

ал најјаче ми ово што све као заболе курац за тилма а сви се око њега расправљају већ 4 сата, ЛЕЛ

туче видру своју

ал најјаче ми ово што све као заболе курац за тилма а сви се око њега расправљају већ 4 сата, ЛЕЛ

Brate ja uopste ne trazim da tilmo bude odbanovan i cak nemam misljenje o njegovom banu. da busido nije preljut internet momak i tastatura mudonja britkih prstiju kapiram da bi cudo proslo vec

Thilmo, ako ovo čitaš, pošalji i meni ovako nešto, rado ću prezentovati ovde u tvoje ime

napali na pseta, ni kriv ni dužan čoek

Fejze nelol brt
Nisi snimio da sam ja pričao o Vidri a da je ona pokušala da nam natovari na vrat brigu o Tilmu? Ne? Ok