Prijava

Rasni

Isto sranje ko pre mesec dana. Kako vas ne smori da serete.

pseto i bohor topla braća moja <333333333

Mah mah ombritj

koje sranje se dogadja ovih dana, bio malo odsutan?

jako mi je teško i bolno za dušu što se svi svađate :(

ovo

Tema je zaključana ali pošto si moderator možeš ostaviti komentar

je jako dobra forica

Nije pitanje, vise pohvala:
Skoriji odabir definicija novih moderatora za naslovnu je odlican, odavno nije bilo ovako. A i moderisanje generalno je dobro, doduse moralo bi da se napravi neko sranje malo, nedostaje zdravog sranja.

pozz

Brate verujes li da je ovo nase zezanje pametnije od svakog tvog predloga moderatorima od kako si razmodovan. Nego da ne bude spem:
Što je zamro forum? Organizujte neko takmičenje za najzanimljiviju temu. Ko pobedi dobija odabranu.

u prevodu napravite jos urada i sve ce biti dobro!

Brate verujes li da je ovo nase zezanje pametnije od svakog tvog predloga moderatorima od kako si razmodovan. Nego da ne bude spem:

rasni, nemoj jesti govana mesto gumenih bombona, da nisam ja predlagao odavno ne bi mogao da koristis taj nalog,

Опомена расном и осталима који спемују као и бохору јапију бушићу и пцету зарад препуцавања.

steram vam ga, kazite nesto za ono moje uvlacenje u dupe odozgo!

ozbiljno mislim ovo, odavno nisam na naslovnoj podelio sve pluseve.

Ја нисам ни видео шта си написао, тек сад кад сам брисао спам са ове стране. Не знам, увек сам давао плус за дефиниције на насловној. Капирам, ако је модератор одлучио да је квалитетна, шта има ту да размишљам. Вероватно сад и ти тако размишљаш кад ниси модератор, лол.

ja prvo procitam ipak, nisam ovca ko ti.

Па и ја прочитам, само дам плус после.

Ахахаха аахахХХАХАХ

Sto ste obrisali spem kad je bio simpatican?

Što je Tilmo banovan?

Sto je Bohor banovan?