Prijava

Добар је тибор момак, размотриће се :)

Иначе Царимире, модовање ко модовање, мало бришеш малко одабираш, банујеш оне што не поштују правила ЛОЛО, мада то баш избегавам, и тако, у суштини ништа специјално лоло

Sredi stvar fejsaro u ćilu te zažvalim!

Добар је тибор момак, размотриће се

Minvajl na mod forumu:
FBManijak: Tibora da razbanujemo, a?
Vidra: Željezo :(
urrad: #!/bin/perl echo("ok");
SMarko: Đuđu!

vidim da ste za promenu poceli da birate dobre definicije za naslovnu, pa rekoh da kazem slobodno i moje mozete da birate sad.

EDIT: ko napise ne biraju bas zato sto biraju dobre je totalni nelord i noob koji se jos lozi na fore "osam na kurcu te nosam"

EDIT 2: nelord, noob i paninaro!

To se odnosi i na urrada i reakcije. *da birate srančuge neopevane.

Dio vidim kenjaš po uradu već par dana. Čoveče odabrao je 5 Mangulijevih postera za mesec dana. Sad ima pravo da fejluje 6 meseci brt

Urad je ekstra lik, iako je kaizenov dupli.

ja stvarno pohvaljujem izbor za naslovnu zadnjih par nedelja, pocinje da mi se cini da je umodovanje truca bila jedna od boljih stvari na sajtu u poslednje vreme.

EDIT: i drugi poceli sad da pogadjaju odlicno.

Ne kenjam po urradu, samo po njegovim "kriterijumima". Odabira težak prosek, uglavnom davno profuranih stvari, svrati uđe na temu "predložite", i štiklira par stvari. Bravo!

Postere gledam jednom u nikad, ali svejedno ne menja poentu sigurno.

Onda idi na temu, linkuj postere koje oćeš i njih će da odabere. Rešen problem jbg

onda predlažite bolje postere ili uvesti pravilo, ko nema bar pehar na posterima ne može da predlaže
i reakcije i defke tako

Pretjeruješ Dionisijo!

A da ne odabira sa teme srao bi kako modove boli kurac.

Ne preterujem. Ako ste se nasmejali na poslednje 4 strane reakcija (ne računam prvu stranu, to je još i dobro), e jebiga. Ne serem, daleko od toga, drugo je rasni, to što ti je on odabrao bar 50% postera, pa ga braniš. Nikad nisam srao da modove boli kurac za temu "predlozi", čak naprotiv sam, zagovornik sam da se one zaključaju jer je tamo postalo isključivo ortačko predlaganje, za koje modove boli kurac.

Al ono, davno sam prestao da pravim reakcije, svakako ne planiram ni da ih pravim uskoro, pa eto, nek na naslovnoj stoji bilo šta. Kad su vam odabrane tako EKSTRA.

Prijatno.

A sto ulazite u reakcije uoste?

Ne serem, daleko od toga, drugo je rasni, to što ti je on odabrao bar 50% postera, pa ga braniš.

Nije tacno, svaki mod mi je odabrao po 1.