Prijava

Objavi to na moram nekom da se izjadam

meni je zabranio, ozb. :/

Ti mu onda dodješ ko neka čistačica na sajtu lololo

Xaxaxa mala cmizdrava baba sera

Odaberite nešto onom Zangecuu jer ne može momak da uđe u kafanu a svakve budale imaju pristup... tj sad pola normalnih kafandžija više nema pristup

realno mogo je i kajzem malo da ukljuci mozak pre nego sto je napravio te fore sa pristupom a jos nije ni izbrojao glasove, i nece skoro.

кул је бројање гласова, лежиш, ништа не радиш, а плусеви само капљу!

Odaberite nešto onom Zangecuu jer ne može momak da uđe u kafanu a svakve budale imaju pristup... tj sad pola normalnih kafandžija više nema pristup

можда лупам сад, али ми се чини да у скор улазе само плусеви из истог месеца. или је то само за ранг-листе?

Haha niko nema pojma sta i kako se broji lozi vas kajzen sve namestio tamo da svakome iskace dnevno drugi rank na random

лежиш, ништа не радиш, а плусеви само капљу!

Plusevi su mi odbrojani.
Sad samo ležim, ništa ne radim... Nema ni pluseva :(

Ulazi skor sa profila, tj. ako si tamo među hiljadu (nemaš crticu), onda možeš u kafanu.
Ja nisam pravio ništa mesecima pa mogu u kafanu, i sl.

па у скор са профила би требало да улазе само оцене које су дате у истом месецу кад и дефиниција, постер или реакција. зато, ако ти неко нешто одабере касније, то ти не улази у скор. или сам ја нешто истриповао да је каизен тако написао?

Radi li se išta na ovome? Je li obrisao suze Kajzen?
http://vukajlija.com/forum/teme/65735-pitanje-autor-odgovor-moderator?strana=39#post_3141688
Pisali smo i ovdje, dao je Agi dobar prijedlog, strana 33, paragraf 11:
http://vukajlija.com/forum/teme/66076-uskoro-unapredjene-tabele-popularnosti?strana=33#post_3145694
(ne znam koja je stranica na albanskom transkriptu, snađite se hehehe)

Ima nas koji (pazi sad) bojkotujemo pisanje dok se ne riješi to. Ha, tresemo se?

изгледа да сам се ја истриповао. све улази у скор.

или сам ја нешто истриповао да је каизен тако написао?

A to što sam ja vlasnik sajta u materijalnom smislu to ništa je l?
Viđi, ne bih sad da me pogrešno shvatiš, ne ljutim se ja ako ti to iz neznanja radiš ali valjda su trebali da ti objasne kako stvari stoje ođe.

не поверавајте ми своје знање. пустите ме да живим у своме незнању, пустите ме да живим слободан.

изгледа да сам се ја истриповао

kod vas grobara je to hronično

ono što rekoste da ne može da se da 10 istih ocena zaredom, jel to beše važi samo 1 dan
ako sam sad dao nekom lupam za 1h 10 +eva to znači da moram 24 h čekati da bi mogo opet nešto da mu ocenim?

Ove moderatore išćerati, ruglo sajta i srbije zato vi ni jednu svoju defku nemate već kradete tuđe defke a istihove ooo vi ste nećemo dalje
i staviti mene na čelo vukajlije

Da li bi neko od moderatora mogao da pregleda definicije napisane u poslednjih desetak dana, pošto preljeva samo tako?

Jeb'o ćivot, zašto ne brišete đubar koji se nakupio?

Ciklone da si ti moderator sada gde bi nama kraja bilo sada.