Prijava

Da li bi neko od moderatora mogao da pregleda definicije napisane u poslednjih desetak dana, pošto preljeva samo tako?

јеси сигуран? бар у последњих десет дана се брише редовно. може само случајно да остане неко срање. ја сам проверавао редовно сигурно све од последњих десет-двадесет дана, а сигурно и остали.

Redovno?
Redovno???
Pogledajte malo bolje šta je sve živo.

Budi malo blaži Cik, nije im svejedno sad.

па рецимо, не би требало да преживи нешто преко 24 сата. дај ми неки пример шта је преживело. можда неки плагијат?

лол, написао сам релативно редовно горе у посту. и ово "релативно" је мистериозно испарило. :(

Pobrisano je ono što sam komentarisao danas ali, da ste stvarno revnosni, ne bi bilo potrebe da vam ja pišem na ovoj temi.

Relativno se briše, Truće, ali bi trebalo brže. Bude momenata kada dva tri vezana smeća zatrpaju jednu dobru stvar i tako bleje nekoliko sati, pa i ceo dan, a kako imamo otklon ka skrolovanju kroz nekvalitet, ono dobro ostane neprimećeno. Trebalo bi brže, ali ja kapiram da jedna osoba to ne može da radi svakog dana, a druga kad se seti, dok ostale ni ne zanima.

Inače, žive su i sada neke koji su plagijati i za brisanje u prethodnih pet dana, ali dobro, provlačile su se i ranije poneke.

нисам био у могућности за викенд, па сам тек јутрос прошао све преживеле од суботе и недеље. али то су последња два дана. ако је нешто остало у претходних десет дана, не верујем да ће бити обрисано. зато те питам.

ако је нешто остало у претходних десет дана, не верујем да ће бити обрисано

Ako je ostalo neobrisano, to ne znači da ne treba da se briše. Ako nađeš plagijat od pre 5 godina ili nešto što je u minusu iz tog perioda, onda to i brišeš.

ја искрено погледам најновије кад се улогујем, па побришем срања и онда ако стигнем још једном касније кад се излогујем. то може да буде од једном до четири пута дневно. и не планирам да то радим чешће. тако да ми није ништа чудно што нешто блеји по пар сати у најновијим, дешава се и да се не улогује нико од модератора по неколико сати исто тако.

Ako je ostalo neobrisano, to ne znači da ne treba da se briše. Ako nađeš plagijat od pre 5 godina ili nešto što je u minusu iz tog perioda, onda to i brišeš.

па да, али само ако неко пријави плагијат. тешко да ће неко накнадно налетети на коментар да је нешто плагијат. поготову сад кад је картица коментара затрпана. ја сам једном покушао да пратим коментаре, али то је немогуће. могу једино да предложим каизену да пријава плагијата иде као посебна опција и да модератори могу да виде ту додатну картицу и то је то.

:((((((((((((((((((((((((((((((((( штаћемо сад

E da, nekad su moderatori čitali SVE defke pa su mogli i sami da obrišu :)

Truće, ja sam na tvojoj strani, briši kad stigneš. Ionako niko i ne čita defke sem nas desetak.

Отишла стара гарнитура модератора, али фали нова. И фали Џони на сајту, он је највише читао и коментарисао дефиниције, Трућ и Фејс не могу сами да прегледају све радове. Већ данима пишем да је још више отпада има на постерима и реакцијама јер се више праве него дефиниције.

Једно време сам гледао све радове свакодневно, за дан се објави преко 50 реакција и бар 100 постера, нема шансе да се све брзо прегледа. Сад само читам дефиниције јер их има мање.

Каизене умодуј још 6-7 нових људи. Без петнаестак модеаратора сајт не може да функционише и готово. Садашњим модераторима дај звање супер-модератор, а нове у модуј само за преглед радова, без могућности брисања постова на форуму. Не може другачије.

он је највише читао

Ciklon i Brus don't like this :)

:((((((((((((((((((((((((((((((((( штаћемо сад

ko i do sad, tražićemo trajni za rasnog i patišpanjisati na Jadanju

Hehe, ipak smo ovde nas dvojica i Dramajohnny neprejebivi :)

Каизене умодуј још 6-7 нових људи. Без петнаестак модеаратора сајт не може да функционише и готово. Садашњим модераторима дај звање супер-модератор, а нове у модуј само за преглед радова, без могућности брисања постова на форуму. Не може другачије.

лол, одакле теби приступ мод форуму да крадеш идеје?

ајде бре директоре ниси толики ретард да се са расним солидаришеш

Kad ćemo da biramo nove moderatore
Predlažem rasnog!

jesam
a sa tobom, vidiš, ne bi mogo