Prijava

dobro možda se reklamirao u odeljenjhu otkud znam ali čisto nije
kao ee torima ovde ti je pi četvrtina nego aj napravite ti i ostali naloge na vukajliji pa stisnite plus ustvari ne stiskajte ništa tojest stisnite na ono šta mislite da zaslužuje rećiću samo da je moja defka

Ja te pitam kako ti je palo na pamet "eee taj i taj se samolajkuje?" Što baš on a ne Saladin62?

Ja sam lajkovao ovog

I puca mi kurac

Vidim novi autor a fantastican sadrzaj pa sam ga podrzao

Ma nije to problem, nego dođe lik "E OVAJ JE MUTAN", što, kako, gde, kome, ništa on, bitno da je on napisao da je mutan.

Nemojte se tući, plz.

кад ћете да дате расном трајни

LOOOOL ovaj samo o meni misli. Ne bi me čudilo da ga baca na moje postove. Rasni je.

Rasnija treba odbanovati, čovek daje novu svežinu sajtu.
A fora sa rasnijem je da se najveći debili bune zato što je kao on tu.

Rasni cela suština je da ti zameraju što si veća budala nego što oni mogu da budu ikad

и овај цокулин налог банујте ионако не долази

Oni i kada se trude ne mogu biti veća budala od mene kada pišem ozbiljne postove. Samo čekam da kaizen shvati da ne treba nova kategorija, nego samo mene da umoduje.
Nek mi nadje još nekog na sajtu ko je trolovao prestolonaslednika.
Rasni je.

и овај цокулин налог банујте ионако не долази

Yehova, Cokula za razliku od tebe jebe, prvodi se, uziva u zivotu. Ne visi 18 sati na sajtu i ne moli za neciji ban barem 2 sata dnevno. Ugushi se u svojoj depresiji.
Rasnej je.

podrsha za rasneeja, jebiga, dŽani je svoje eezmodowo wideli swi kako

Nemojte se svađati, nije pristojno, vrijeđa mi osjećaje.

Кад ће расни бити умодован?

хаха па ти по цео дан плачеш да те одбанују, и да висим 23х дневно овде не смеш ништа да ми кажеш јадниче