Prijava

Ja onako do članaka. Bude mi lakše.

uglavnom kenjam dok se kupam

To je dobra ideja, ali stvarno ne mogu da izdržim nedelju dana.

Хахахаха јао падох са столице, контате купа се само једном, па онда не може да издржи недељу дана да не кења хахах ух, давим се.

како то мислиш скинем?

dp clanaka da bi mogao lepo noge da rasirim i vidim kolko sam se isro

Odlična tema.

Recimo, kad imam proliv tad skinem komplet sve sa sebe, jedino imam telefon u rukama. To traje nekih 20 minuta, pa nema smisla da imam odjeću na sebi jer poprima miris izmeta, a isto ta odjeća stvara pritisak i zaustavlja cirkulaciju, pa poludim, ojadu se zabavim, trni noga, nezgodno, ne možeš ustati, a hoćeš, pa ustaneš i ne daj bože se oklizneš. Pa kontam bolje go da se klizam po govnima nego obučen. I pravo tako go u kadu uletim.

Kad imam stolicu, tvrdu, suvu, tad samo malo zavrnem, jer se kratko zadržavam i tada ne nosim telefon sa sobom.

Ono srednje, ni tvrdo ni proliv, tada tako do članaka svučem, imam i telefon, a nema trnjenja, a isto tako se ne zadržavam puno, prelistam dve tri vijesti na Blicu i to je to, nema potrebe da se skidam go.

Kad nosim bokserice obicno skinem do pola, a ove obicne gace samo povucem na jednu stranu kao riba kad hoce da baci pis na brzinu. A i vnugo mi je uvel tvrdo pa ne noram da trosim papir

A jel ste se nekada usrali? Ne mislim kao bebe nego tamo posle 15/16 godine?

kad imam proliv

pravo tako go u kadu uletim

Molim, moderatore, kad imaš proliv, tj. vodenastu stolicu, nema potrebe za ulaskom u kadu, jer je voda već sadržana u prolivu. Dakle, proliv je automatski i kupanje, jer sadrži vodu, pa je sam sebi uzrok i posljedica.

samo kad sam bolestan da

Blago tebi panćera.
Elem, voleo bih da se i neko žensko priključi temi. Vaša iskustva su zanimljiva.

Jednom kad sam srao, to smrdelo, znači havarija, a nisam imo pantalone već neki sxortz i onda tako...da.

Ja sam se pre jedno 20ak minuta isro pa jbt ko da je krava srala eto koliko sam se isro. Toliko je smrdelo da sam ja jedva podneo. A toliko sam lepo iskipovao da sam bio u dilemi da li da slikam i stavim sliku kao pozadinu na telefonu i kompu. Morao sam da spustim poklopac da voda ne bi prskala po celom kupatilu.

Nikad nisam razumeo scene u filmovima kad ljudi samo malo spuste pantalone pa sednu kao na stolicu. Još se naslone i čitaju novine. Kako je to moguće? Uostalom, ja moram da se držim za alatku da je ne bih vukao po keramici.

nego jel se vi kad se iserete okrenete, pogledate sadržinu i kažete "ZDRAWO GOWNO, NEMOJ UPLAŠENO BITI" ?

Đoto
nego jel se vi kad se iserete okrenete, pogledate sadržinu i kažete "ZDRAWO GOWNO, NEMOJ UPLAŠENO BITI" ?

Naravno jos i pusu dam. Pa ipak je to delo mog unutrasnjeg ja.

Jel se i vi držite za Šilju da ne bi udarao u keramiku?

jbt ja sam moro da naučim da levitiram dok serem ne bi li mi alat udarao o patos.