Prijava

iz one scene u bb,rekao bi da je gas bio neiskusan i mekan i tek poceo da se bavio kriminalom kad su razneli glavu onog njegovog partnera,pa da je tek onda prsao i poljutio se
a tad salamanka stari jos nije bio kornelije

tiornelije salamanka xd

većeras u 10 nova epizoda

u jbt
ljutito,ljutito
koliko dobra ep
mislim da ce ovo objasniti cak i brejking bedu
prve 3 ep brejking beda nisu ovoliko objasnjavale
a isto serija je u fazonu ko brejking bed da samo ide iz ljuceg u ljuce i neocekivanije

добро ме подсети да скинем фала брт

NAPRAVI NAJBOLJU SERIJU SVIH VREMENA https://speakerdata.s3.amazonaws.com/photo/image/793312/vince-gilligan-2013-writers-guild-awards-02.jpg GODINU I PO DANA KASNIJE NAPRAVI SPIN OF KOJI JE JOS BOLJI

A pa to već izašla serija! Ja mislila pričate o najavi.

Dajte i meni neki dobar torent na pvc, pliz.

MENE ME ZANIMA STA JE GAS BIO U CILEU

Henk nije našao ništa o njemu iz vremena u Čileu. Možda Gas i nije odande.
Eto još prilike za razjašnjavanje u ovoj seriji.

каква је пичкурина ова рачуновођина жена јебенти крв нема боље

била је и у фаргу, удовица од оног пандура

сиса чиста десетка

daj link u pvt ako ima negde online treća epizoda

Nema prevoda jos uvek...

ja sam morao da opalim sa engleskim jbg, mada ok je

Dolazim u iskušenje da batalim gledanje dok ne završe sezonu! Mnogo mi je ovo seckanje kad iščekuješ epizodu pa onda prevod jebeni, a neću da gledam sa engleskim prevodom. BB sam odgledao za nedelju i malo jače, to je po meni adekvatan tempo gledanja serije, jebeš ovo!

Matori, isto sam danas razmisljao

Inace, za bb je odma sutradan bio prevod, svaki put.

jebaće serija ljuto najljuće odgledao večeras iz cuga tri epizode i najjača scena kada nađe one debile u šatoru a oni čitavu epizodu misle da su oni oteti pa on dođe u šator kada portir kaže da traži oko kuće i onda ispada keš u torbi
upss spojler

Dolazim u iskušenje da batalim gledanje dok ne završe sezonu! Mnogo mi je ovo seckanje kad iščekuješ epizodu pa onda prevod jebeni, a neću da gledam sa engleskim prevodom. BB sam odgledao za nedelju i malo jače, to je po meni adekvatan tempo gledanja serije, jebeš ovo!

Taj rad. Ja ništa ne počinjem dok se ne završi sve komplet. Jebo čekanje, ne volem to

hahahaha kb sjajno si sakrio spojler

KBO!, naći ću te u gradu zbog ovog spojlera, a onda ću naložiti ćerkama da te tuku. Kao humani radnik, dajem ti izbor, hoćeš da te tuku večeras, na svirci Trule Koalicije, ili sutra na Brkovima?

Dolazim u iskušenje da batalim gledanje dok ne završe sezonu! Mnogo mi je ovo seckanje kad iščekuješ epizodu pa onda prevod jebeni, a neću da gledam sa engleskim prevodom. BB sam odgledao za nedelju i malo jače, to je po meni adekvatan tempo gledanja serije, jebeš ovo!

Jeste prednost da se ne čeka na sledeću epizodu ali volim da odgledam čim se pojavi
i čitam komentare i predviđanja za naredne epizode.