Prijava

hahahah olaniče u pravu si. ma de nije glupa ljudi, vidite vi ono ponašanje. da je pametna objasnila bi mužiću flandersu kako fino da proneveri novac ane onako nubovski

+1525346
jeste glupa realno+plus sto je iritantna psajho bicarka koja kontrolise muza...totalno nubovski sve ono radi...da nema sola zavrsila bi odavno u zatvoru hahah...

al kako se sol smorio kad je ova pretila da će da ga apse što je ukro ukraden keš haha
kao čekaj stani, aj razmisli malo šta si rekla
sol jebe
inače pošteniji je nego što sam mislio, ima on dug put da prevali od ovog namazanog gud gaja do onog beskrupoloznog goveda kakav je u bb-u

al na samom pocetku bb bio je jos gud gaj...volter mu je ponudio ogroman kesh i ovaj ga izbacio jer nije hteo da se mesa u to cak i pretio da ce zvati policiju...tek kad su ga volt i dzesi oteli i odveli u pustinju tek onda je napravio dil hahah

она флендрс курва је препичка, гуглајте њене голе слике

ne bi mi se digo na nju pa ne znam, guurnuo bih ga pre u piranu.
a jes brate, to sam zaboravio, ali dobro, svakako je luđi i samopuzdaniji u bedu, desiće se nešto sa bratom pa će pući tako nešto

nije da je ne bi jebao

ona je inace trudna zena onog pandura u seriji fargo

да армине, ту сам приметио колику сису има

Čak mi deluje kao da će umreti do kraja sezone. Šteta, taman je postao bitniji od nameštaja :(

пуши курац бре

нисам гледао последњу епизоду

SOL ĆE DA JEBE KETLMANKU OPAAAAAA

ima titl na titlovi.com gledam za koji sat nemoj da spojlujes siso

Koliko je glupo napisati ovde da nisi gledao poslednju epizodu

ау, усро сам се на сцену у контејнеру

ima li titl za 9. epizodu? kapiram da će u njoj biti pravničkih termina pa da ne razbijam glavu

е стварно је пичка, нека крепа педер у својој јазбини

bravo za matorog, ša se ovaj koji kurac ima zajebavat sa megatrend diplomom
serija je sve bolja