Prijava

Prestiž je bolji od svih u top 5

Amin.

http://en.wikipedia.org/wiki/One_Flew_Over_the_Cuckoo%27s_Nest_%28film%29
Nek proba neko pod Reception da stavi da su koricnici renomiranog humorističkog sajta Vukajlija film stavili na prvo mesto liste najboljih svih vremena. Formanu i Džeku bi bilo drago da to pročitaju.

još jedan glas za Dinču

добар овај пулп фикшн нисте ме сјебали

да нема одвратних огромних бр 45 ногу ове кобиле уме турман био би много бољи. јебена ногата кобила зна да је ногата и опет је снимила 5 сцена боса све јој јебем

ионако ми је била огавна сад је још огавнија

Pulp Fiction na drugom mestu el o el. Mislim, odličan je film, ali daleko je od remek-dela. Osim toga i još par sitnica nije loše ispalo.

да нема одвратних огромних бр 45 ногу ове кобиле уме турман био би много бољи. јебена ногата кобила зна да је ногата и опет је снимила 5 сцена боса све јој јебем

ионако ми је била огавна сад је још огавнија

Brate, Tarantino se mazi na nju, a još je i fut fetišar. Kako misliš da prođe bez njenih nogu.

tarantino je gutao stopala selme hajek
koji mag

i šta to je to?
ja reko uneće neko malo uzbuđenja, izhakovaće da drajv bude prvi ne znam, da padne nešto krvi.
AJ SAD LISTU NAJGORIH FILMOVA DOK SMO U GASU

Mala noćna muzika....voooopaaa...

Brate, Tarantino se mazi na nju, a još je i fut fetišar. Kako misliš da prođe bez njenih nogu.

брате фут фетишари ваљда воле лепе ноге ја горе ноге дуго нисам видео кобила јебена

Čekaj, nisi do sad gledo petparačke priče?

A kad smo kod toga, šta je bilo u koferu?

данас гледао први пут
и иначе слабо гледам филмове
немам благе везе шта је било у коферу све што сам видео то је да сија

Ma bilo je pitanje za sve, vidim dosta se ljudi razume u filmove a meni i danas nejasno šta je u koferu...

a jel mogu da se vide svih 100 filmova..gde je ta lista

Може Трућ да убаци у први пост?