Prijava

Blizardova igra. za igranje potreban acc na battle.net.

https://www.youtube.com/watch?v=ymuVLuVlsOU

igra kartama, recimo da je slicna you gi oh ali bolja.

vidim da nema tema na vuki a kapiram da je dosta ljudi igra

http://eu.battle.net/hearthstone/en/

харт стоун - оно кад си клинац и имаш испод дукса звездин дрес и падне ти камен са срца (харт стоун) кад видиш да јанпи прелази на другу страну улице

Ко и зашто ми је обрисао пост садржине?

Шта ти је авангарда ццц

Otvorio sam fazon 40 packova nijesam viđeo nijednu jedinu legendarnu... Mitikal imam dobru za hantera bestial wrath. Immunity + 2atk u potezu kad bačiš.
Odlično radi kad se spremaš za one turn kill a on baci neko govno sa tauntom.

Nijesam igrao otkad su ubacili goblins vs gnomes a najdalje sam dolazio do #11 ranka ako se dbr sjećam... poslije toga previše ljudi počelo da ima odlične kartice... previše crowd controla a ja mainujem otk hantera...

Sad kad bih se vrnuo bih uzeo da igram jedino ako bih kupio full naxx al za te pare mogu da uzmem diabla ili starkraft 2 i da igram bez ikakvih downsideova a previše mi je muka da grindujem žetone više... mada možda uđem da odradim daily taman danas sjutra da probam da otvorim još koji pack ili opičim arenu ako budem ima dovoljno lol

ja fino prolazim na areni, tipa 7 pobeda i automatski imas za novu arenu. vrlo malo mora da se farma golda. imam i za 2,3 arene dnevno ponekad.

sto se tice dropova imam 4 legend iz nzm isto tako 40 packa. nzm sto ti je toliko los drop.

ne igram ranked uopste, ne vidim svrhu. da nabijam rank da bi me krcali kad farmam gold? neka hvala.

sto se tice dropova imam 4 legend iz nzm isto tako 40 packa. nzm sto ti je toliko los drop.

Najjače od svega uđem ja fino u onaj pack opening simulator, otvorim 3-4 u fazon petom dobijem dvije legendarne odjednom Silvanu i Kairna... Da sam upola takve sreće u pravoj igri kapiram da bih mogao da idem na legend rank laganica.

Arenu igram očaj jer opet iz nepoznatih razloga ja u areni izvučem u najboljem slučaju jednu legendarnu od kojih je jedna 100% jebeni milhouse manastorm a protivnik krene da mi roka kairna, al'akira, yseru...
Mada i da imam bolje sreće opet bih se sjebao jer najviše volim da igram hantera a teško je u areni napraviti dobar deck za njega jer nemaš pojma nikad kolko će biti beast cardova. Jednom sam ga samo pickao i kad mi je stonetusk boar ono 1/1 govno sa chargom bilo jedini beast skapirao sam da nema ljeba od toga.
Rogue-a bih igrao za arenu sad kad bih uzeo ozbiljnije jer ima dosta hard removal-a.

http://www.arenavalue.com/

i ja sam failovo arenu dok nisam ovo nasao. dzejna je keva za arenu, posle nje roug ali ja sam los sa roug.

hanter je isto fin i obicno daje brdo beastova. jedino ako nisi toliki baksuz nzm.

ako patis za legend kartama onda kraftuj za mage unstable portal, vrlo cesto te prijatno iznenadi xD

inace ja najvise igram voriora zbog hellscreama koji mi je prvi legend drop. sad skupljam dust da kraftujem juggernauta. gold farmam sa nekim mojim mek mage deckom

Pa sve i da te zapane brdo beastova u areni može protivnik da ima i po 3+ removal karte što baš opasno sjebe hantera :D
Tipa dođe ti priest za kojeg imam trip da mu je svaka druga karta holy nova.
Ima dosta sreće u areni, jbg ipak se igra jednim velikim dijelom oslanja na RNG al sigurno ko zna da igra dobro može da ojebe i sa lošijim kartama... ja tu variram oko 3-4 pobjede u areni a vjerujem da je za to dobrim dijelom krivac to što moj oriđiđi špil nema neke kul kartice pa čim u areni vidim legendarnu ne gledam joj efekte nego koja mi moćnije izgleda lol (mada realno ljudi igraju bolje od mene stvarno... možda ne igraju mnogo bolje jer kapiram ja fino sinergije obzirom da igram strateške igre dugo vremena al draftuju daleko bolje... ja jednostavno ne umijem dobar deck da sastavim čak i bez ove prethodne boljke). Fazon king krusha sam uzeo samo jer je premoćno izgledao al nije me razočarao poslije jer mi je dobio partiju i uz to je premoćan kad izlazi na polje i baš me nabrijao za ta zadnja 2 poteza :D

Od legendarnih mi se najviše sviđa al'akir. Premoćna kartica mi je ovako iako većina proova kaže da je sranje. Ono, nema neku statistiku dobru ali windfury, charge, taunt i divine shield mi je premoćna kombinacija. Naročito mi se taj windfury sviđa jer odličnu sinergiju ima sa šamanovim atk bafovima tipa onog rockbitter weapon i bloodlust.

Nego kakve su nove GvG kartice? Je l može da se igra protiv njih sa standardnim kartama koje smo do sad skupljali ili su OP?

pa mozda zato imas low legend drop. ja sam mozda otvorio 2 packa standardnih karata tako da ne znam da uporedim. GvG su dobre. sto se tice sinergije sve mozes da uklopis u spilove samo ti treba kolicina.

king krush je do jaja karta, ortak se przi na huntera pa planira da je kraftuje. ima vec ono drugo koje duplira dmg

A pazi ovo, isplati li mi se da pretvorim u dust kartice iz špilova koje neću igrat? Npr. ne sviđaju mi se nešto pala, warr, priest i sumnjam da ću ih igrat osim tipa ako ne dobijem deathwinga pa ga sparim sa priestom za neki masovni board clear al to baš teško :D

Mislio sam ono da njih maknem skroz i opremim solidno hantera ili shamana.

EDIT: Warlockov hero ability mi je isto baš moćan al su mi smaračke njegove mađije... možda bih i njega ispržio... ionako na kraju mogu da igram zoo-a bez jedne jedine magije

klanade, moj savet, ne uništavaj ništa. osim ako je baš baš glupo al recimo ne sviđa ti se paladin ša već i neku finu kartu za njega disenčantuješ to je lošo. veruj mi na reč, mnogo samse puta tako zajebo, plus nikad ne znaš šta ekspanzije donose i nešto što je bilo beskorisno postaje do jaja korisno.
tirion fordring da se nrfuje jako, mamu mu jebem

A dobro to jes što kažeš. Mene najviše jebe što sam neodlučan zbog side questova. Recimo dođe mi "win 5 games with paladin" a ja fazon samo basic kartice imam ako disenčantujem.

je l ima iko više da igra aktivnije, ako ćete da mijenjamo one 80g i "spectate a friend" questove

eee jbg kure brt ja ga odavno odradio haha

cimamo se čim dobijemo kvest

Је л' има тренутно шта поганије од cubelocka и dragon priest-а и зашто не?