Prijava

Evo jedne teme za navijačka i ostala prepucavanja, kako se druge teme nebi spemovale i gubile svoju poentu.Ovde se slobodno vređajte, napušavajte, prepirite, podjebavajte.

P.S. Ovo nije trol tema, molim Moderatore da je ispoštuju, a ako baš nastane puno problema, slobodno nek je zaključaju.

Hvala

Evo jedne teme za navijačka i ostala prepucavanja,

a ako baš nastane puno problema, slobodno nek je zaključaju.

Haha kolko propo sajt kad jedan Đoto mora da ga vadi iz govana. BRAVO ĐOTO.

Try to kill you self.

poenta ove teme je idiotska, jer ako je cilj teme uredjeno svadjanje i tu se kao neko prepucava, to i nije svadjanje.

jeste sad, ocu nekom da kazem da je debil na sportskoj temi, ja cu da dodjem ovde pa da mu kazem, kako da ne.

sa druge strane otvaracu teme porucujem da je glup, ne vezano za bilo koji sportski klub.

ubiti Djota pesnicama

ја сам за то да се сви навијачи побанују, имају коментаре на спорталу за своје дебилизме

ја сам за то да се сви навијачи побанују, имају коментаре на спорталу за своје дебилизме

Rece neko ko se ponosi i hvali se da lici na OVO

https://pbs.twimg.com/profile_images/2486473042/Darko_Lazic.jpg

Стварно смарате са тим навијачким глупостима, ел капирате ви да те спортисте за које толико дерете грла боли полни уд за вас???

ево овај што машта о еротским вратоломијама са премијером је прави пример

ubiti Djota pesnicama

хахахахахахах

Маркo
ја сам за то да се сви навијачи побанују

aj banuj me "jebacu"

inace sam za to da se ova tema zakljuca posle 2 dana, pregleda ko je postovao i trajni svakom

жао ми што нисам док сам био у могућности

inace sam za to da se ova tema zakljuca posle 2 dana, pregleda ko je postovao i trajni svakom

To znači i tebi, zar ne?

Rekao bi da je Flips razumeo temu loooool

Otalima, hvala što postujete

Veliki pozdrav !

мислим да ниси разумео. није проблем на форуму што је забрањено писати ово што си ставио у наслов теме. проблем је спам и вређање. и једно и друго је забрањено, па ћу и закључати тему која је направљена да би се спамовало и вређало.