Prijava

зајебали смо се што смо га уопште цимали да нешто мења на сајту

https://www.youtube.com/watch?v=5N3x-TZzrRA

nego, izgleda je stala skripta, već danima ne mrda sa septembra 2011.

Jeste se dizali ko da je 5.oktobar, sad vam žao.

nego, izgleda je stala skripta, već danima ne mrda sa septembra 2011.

Jesam ja odmah reko da je vučić platio kaizena ne sme da sabira godine straje i doga lolo

Agilni

Melkijades je pokidao. Sa 10 definicija, 36. je trenutno na listi i konstantno napreduje. Divan sistem, Kaizene. Divan!

Pa uračunao mu je sve sa groblja.

O tome i govorim.

Jesam ja odmah reko da je vučić platio kaizena ne sme da sabira godine straje i doga lolo

"Толико година, господо, су такви радили против интереса Вукајлије. На срећу они су представници прошлог режима и једног прошлог времена. А и када је Брус скидао хејтове, тада вам је био добар. Не дам Бруса и готово." (Александар Вучић)

Agilni

O tome i govorim.

Izvini.

Fendere, jeb'o te on. D'izvineš :)

Srećom pa još ne zna ko je zapravo Bruce u RL :)

Rešili bre da postave svoje ljude na čelne pozicije i na sajtovima zabavnog karaktera, pa to nema dalje.
^_^

Ne na sajtovima zabavnog karaktera nego samo na zanimljivim sajtovima zabavnog karaktera - ostale su oni i osnovali :)

To što mi na profilu stoji da i dalje imam nekoliko omiljenih postera (a koji su, inače, obrisani) to ništa.

To je stara boljka, Cik. Neće valjda da ispravlja nešto na šta smo svi navikli da ne radi?!?

Srećom pa još ne zna ko je zapravo Bruce u RL :)

Не зна, ако нема профил на Вукајлији. Имао си ти једно време исту слику (своју карикатуру) на профилу на Фејсу и овде, а на профилу си ставио и свој блог.

nije to moj blog, to je neki tamo lik, ne znaš ga ti :)

ne zna ON, ovi sitniji znaju, ja ne krijem ko sam

Знам да није. Слична вам имена. Лололо

zaista nije moj blog, to je glasilo jednog udruženja građana gde nas nekoliko piše

Bruse, a jel taj lik ima profil ovde?