Prijava

Saće noobovima da se računaju i posteri tipa
SISE DAJ PLUS AKO SU DOBRE
Pa će se lože kace budu penjali na posterdzijskoj listi looool

Ne bih rekao da se broje glasovi za obrisane postere jer za njih groblje ne postoji.

Ne bih rekao da se broje glasovi za obrisane postere jer za njih groblje ne postoji.

Onda svaka cas ovom momku, sa jedanes zivih postera ima skoro ceteres iljada pljusova, a tek sto ima preko 300 pljusova na nepostojecoj reakciji.

OVAJ ALGORITAM PODRIVA BRATSTVO I JEDINSTVO I STVARA KLASNE RAZLIKE!

Ne bih rekao da se broje glasovi za obrisane postere jer za njih groblje ne postoji.

Ti si glas svakako dobio. U evidenciji postoji svaka ocena koju si ikad dobio po bilo kom osnovu i pripisuje se kategoriji za koju je dobijena. Činjenica da tog postera više nema ne menja ništa.

Prije groblje za postere nije postojalo, to jest modovi su tvrdili da je nemoguce vratiti obrisani poster, e sad sta kaizen caprka i mijenja to ne znam ali ako postoji groblje za postere i reakcije HOCU PRISTUP

Ljudi ne smeju da me lajkuju, da ih ne bi banovao zli algoritam. :(
Zbog tebe nikom
ne dam da me voli
a duša boli
a duša boli

Prije groblje za postere nije postojalo, to jest modovi su tvrdili da je nemoguce vratiti obrisani poster, e sad sta kaizen caprka i mijenja to ne znam ali ako postoji groblje za postere i reakcije HOCU PRISTUP

Brate sta si zapo za groblje, ko Toma Grobar, he he he, citaju se plusevi i ocjene koje su date, koje su vezane za profile, a ne za jebeno groblje!

Jako dobro sajt šljaka. Ove promene su jako kul.
Danas sam čuo dva cigana u busu kako spikaju o tome da bi trebalo da naprave profil jer su skapirali da sajt vrišti od seljane pa da malo prckaju masu.

ne kontam bas zasto je kaizen napravio da se obrisani sadrzaj racuna, sad ce novajlije da pisu ko ludi jer se sve racuna, sajt ce biti ispemovan govnima, modovi ce imati vise da brisu, na kraju ce sve biti kao i prije osim sto obrisana govna donose bodove. i onda ce opet novajlije da smetaju na cetu i ljudi ce da traze da se poveca broj bodova za kafanu da ne bi svako ulazio. uglavnom, novi sistem je takav da ima vise posla za modove a nisam primijetio da su autori pretjerano zadovoljni. kontam mozda je gazda htio da time sto se ocjene racunaju i nakon brisanja smanji kolicinu sadrzaja koji ljudi prave iz sprdnje pa posle sami obrisu, jer ocjene ulaze u konacni skor, ali to nije nacin na koji ovaj sajt funkcionise...

SVAKA ČAST KAIZENU: PRE SAMO 19 DANA JE NAPRAVIO ALGORITAM I TIME NAJAVIO KORENITE PROMENE SAJTA KOJE ĆE SE OSTVARITI DO 2017. GODINE!!1

kaizen je bog, ima druge izvore prihoda a sajt mu samo da ima za davidoff, gleda nas kako se koljemo i onda kad pocne seljacka buna uloguje se i kaze ne brinite sve ce biti kul, i onda za sedam dana sjebe sajt jos vise, ko vas jebe govna plivajte u septickoj jami, javicu se opet za 4 mjeseca kad mi bude dosadno da vas opet zajebavam pozzzzz

Maggot

kaizen je bog, ima druge izvore prihoda a sajt mu samo da ima za davidoff, gleda nas kako se koljemo i onda kad pocne seljacka buna uloguje se i kaze ne brinite sve ce biti kul, i onda za sedam dana sjebe sajt jos vise, ko vas jebe govna plivajte u septickoj jami, javicu se opet za 4 mjeseca kad mi bude dosadno da vas opet zajebavam pozzzzz

A, u sledećoj epizodi ćete čitati o tome kako Maggot raskrinkava iluminate, masone i otkriva ko je najveći fan Filipa Žmahera.

Magote, mađijo, pobedniče! Zaključajte temu, čovek je kobjasnijo.

ja se izvinjavam ja mislio da je ovo tema moram nekome da se izjadam, malo sam se zajebo, jbg sve su slicne

Kaizene dokle je došlo? :-P
Na defkama neću biti ni rangiran koliko sam jadan lol.

Jesse jebem te u usta imas pvt

Keru jebem te u usta :)
Pa imam pvt samo što bi me kaizen iskulirao, a i ovako neće odgovoriti tako da mi je isti kurac, ali hoće možda neko sa strane. Kad već ima tema otvorena u vezi toga u čemu je problem?
A nema još puno, vidim da su se ovi na vrhu ustabilili.

Brate odeš na
http://vukajlija.com/autori/popularni/definicije/201504

i umesto 201504 ukucaš nešto drugo... sad je stiglo do 201010

Alaaaaa. :)
Ništa od rangiranja :D
Dobro jocko izvini... :(

Šajbene prekini da nas bombarduješ skriptama

edit: šajzene

tonem sve nize na ovim listama. mislio sam da sam bar u top 100 posterdzija, ali nisam ni to, jebiga. pomisljao sam svasta i bojim se da cu morati da napravim neko sranje. mislim, da napravim neki poster da bih popravio skor. jebiga.