Prijava

Pravda za 'NemošPodnesešIstinuoa.

Truće odaberi mi tri defke da ostanem rangiran. :(

Како сам кренуо на 13 постера ћу скупити више поена него на 100 и кусур дефинција. На данашњи постер сам скупио 6 пута више плусева и минусева него на дефиницију. Ипак људи само гледају постере и реакције. Пре ћу да упаднем у првих 1000 са постерима него са дефиницијама.

Sabiraju na prste, treba malo vremena za to... Strpite se. :)

Daj bre, ne sabiraj više, gore sam rangiran nego što sam bio pre ovoga!

Krađa!

http://www.vreme.com/g/images/1052301_nikolic%20glasovi%2049.jpg

To je samo znak da si bio nerealno rangiran, vidiš kako sam ja na svom mestu :)

Malo ima mesta za manipulaciju, ovako ubace 5-6 stranačkih ko ništa u top 140 i naprave mi problem.

A lepo smo te zvali da potpišeš, a ti "ne bi ja, ja sam neutralan, mene to ne zanima" - sad trpi.

Blajvzen ubacio skriptu kojom mi je podigao rank nakon sinoćne zhustre opomene.

Ovo govno jos vinta i nabacalo mi nekih viska pojena a vratilo me desetak mjesta za sad. Msm ko ga jebe, ali nazire li se kraj ovom brojanju...?!?!?

Otkada koristim anatomski jastuk "nisam-rangiran-među-1000-ni-na-jednoj-listi" ljepše spavam, a i ne hrčem više.

Jesse Pinkman bre mislio sam da pogledas svoj inbox imas pvt od mene jos pre par dana nikao da mi odgovoris

ubio si kafanu,kajzene...ostali delovi sajta su umrli zato sto su lejm takoreci prirodnom smrcu,a kafanu si ti ubio,bas ti...

Čmarzenova skripta me apgrejdovala za 10+ u konachnom ranku

I dalje zadrzhawam realno wisok rank i noobare mogu da mi cede jaja.
Odnosno svi koji nisu u top 100

Сад сам по рангу к'о фол неки бог постера, као некада кад сам напуштао сајт због укинутих поена с истих. Ех, времена смутна и плуса на љеба :)

Сад сам по рангу к'о фол неки бог постера

Ti si uvek bio veliki posterdzija, sad imash i dokaz :)