Prijava

Kako bih ušao u ovu Emu zguza ko krpelj u sisu, samo bi mi noge virile iz nje.

Jedino možeš da izmoliš bačvu da me banuje, a ovo se desava uzivo pa je glupo pisati ovo i ovo je bilo pre 3 minuta. Ovo nisu komentari nego postovi, a što se tiče bana preživeo sam ja mnogo gore stvari od montiranog printa jednog takvog lika.

OD KAD GLEDAM PAROVE NE GLEDAM PRONIĆE!

braniš se da je print montiran dečak, ja ne montiram printove a i da se proveriti, sori za rušenje sneška

Kuliramo te spodobo.

od kad persiraš sam sebi

eru, možeš malo da prestaneš da zatrpavaš temu
neki od nas pratimo jebiga

Još da uđe Kale Gospodar vremena i da Hepi zatvori sve ostale televizije.

Sinoć me burazer cimao da idem do grada da ga vozim kući. 04 bilo fazon. Ja se obučem prebačim ga i dođem kući. Komp ugasio već i setim se Parova i pustim na telefonu.
Ljudi, ko nije gledao parove od 04:30 do 05 ništa nije gledao u životu. Nadam se da će da obezbede neki pregled da bar deseti deo objave. Prvi put sam pustio i zadnji, više neću gledati nikad. Dovoljno mi je

Šta se sve dešavalo??

Zmaj izBosne vadio kurčinu od 25+ cm u više navrata. Ona što se prca sa Igor X-om se kupala pa je snimili golu bila otvorena vrata tj neko otvorio. Ona Šabanova se ljubila 10 minuta sa nekom plavušom. Zmaj nasrtao da jebe sve osim Lepe i Bore i vaćario do granice petinga sve gorepomenute. Ona Bosanka sa silikonima što igra sama pokazala sise opet. Kupali se goli njih 10 fazon. To ti je nešto jbg mrzi me da kucam više

Brate, osjećam se tako imbecilno. Sinoć sam pola sata gledo kako Zmaj, koga inače prezirem, đuska uz zvuke tehnodensdevdesetebitstrit, dok neka kokoa stala kod ogledala i mota se ko špageta i gleda u svoje zanosne al dente pokrete. Neka druga se popela na štikle od metar i navodno pleše, s tim da ne smije odvojiti stopala od poda http://media.giphy.com/media/B3ok8eamhf4U8/giphy.gif . Toma ciganin debeli priča o konobarovoj spermi i menstruaciji. Zmaj de od jedne do druge profuknjače u i simulira seosko guženje.

Osjećam se retardirano, a i vi bi trebali. O Parovima bi trebale da razgovaraju bezube babe na putu za pijacu na kojoj podvaljuju kupovna jaja pod domaća, tako što ih u govna uvaljaju.

Ladno lik izvadio zmaja. Kakva sirovinčina HAHAHAHAH!!!!

Sve je počelo tako što su se ukućani gadili da uđu u bazen u kojem se kupao Zmaj od Šipova jer se od dolaska nije okupao. Onda se našli rešenje da u bazen sipaju šampon i pod izgovorom da mu organizuju pena parti organizuju kupanje. On se svukao i prvo je hteo svoj polni organ da pokaže Jeleni Golubović, ali je ona ti izbegla....
Kako SCANDAL! saznaje, on je onda onanisao uz vrata staklene tuš kabine dok su se kupale neke devojke.

A zatim je došao i do Mace Diskrecije da je zove na bazen. Marko im je prišao i povukao je Zmajevu ruku i prislonio je na Macinu guzu. Ovaj se toliko napalio da je izvadio svojpolni organ i počeo da onaniše. Maca je počela da vrišti.

Kizo, zabava za sirotinju brate nema tu neke nauke jebeš ga.

Hahahah zmaj će zatvoriti rijaliti

aj bre moderatori zakljucajte ovo govno, zasto vas placaju jebem vam sunce!

Neka Celte, treba pustiti, i ovu temu i rijaliti programe, naročito ovo, i dovesti još veću budalu od Zmaja ako je to moguće, a onda će se rijaliti sam uništiti, doći do kraja i uništiti sam sebe. Zmaj će mu doći glave, ne samo ovom nego svim rijaliti programima

Koji optimista ovaj Mrljo.