Prijava

Bliži nam se meč veka. Kakve su vaše prognoze, simpatije... Koga više gotivite, ko je veći favorit, zašto, kako, da li će doći do nokauta???

pobijediće zvijezda

jebi grobare, jebi grobareeeeeeee

Lepo je što se toliko priča o boks meču nekom. Malo vraća veru u boks

Konačno tema da mmoš da raspravljaš. Mislim da je ovo megasvjetska jebada i da će biti čupava utakmica. No videćemo

Tajson tipuje na Pakjaoa, smatra da upućuje više udaraca i da bi Mejvoter trebao isto raditi ako misli da pobijedi.

JA MISLIO TEMA U STILU MRAVOJED VS ARMADILJO LOLOLO

Camuga na podu!!!

mislim da će ga pakjao otresti ko slinu i da će se mejveder čuvati ceo meč jer je sisica

50 cent stavlja 1.5miil $ na Mejvedera, pa ti vidi. Kvota 1.50 pa ti vidi

Mislim da je Crnja favorit, ali svim srcem navijam za Filipinca. Istina je da je Mani doživeo jako zajeban nokaut, od koga se nikada nije oporavio. I da, Flojda ne volim zbog ovoga. Jebeni seronja...

https://www.youtube.com/watch?v=ieJPRhlkVh4

crnja je favorit jer je šampion a pakjao izazivač
ugl ja ću na manija staviti mani (hehe kapirate)

Zapravo nema ovde klasičnog izazivača. Obojica ulažu svoje titule, mada je tačno da Flojd trenutno drži tri, a Paka jednu.

50 cent stavlja 1.5miil $ na Mejvedera, pa ti vidi. Kvota 1.50 pa ti vidi

Zato sto je crnja + retard.

netajson bokseri==netupak reperi===nebobmarli rege===kurcic

Nadam se Olaniče da ti Tajson ne predstavlja vrhunac boksa?

MANI PAKIJAO JEBE GOGU SEKULIC!!

Ne pratim ovaj ,,novi" boks nesto, ali voleo bih da Pakijao usere Flojda jer je Flojd jedna napucana debilcina, istripovana i treba neko da mu polupa pickicu.

Nadam se Olaniče da ti Tajson ne predstavlja vrhunac boksa?

Ne znam kako se Ollanik izjasnjava, ali je meni Tajson recimo omiljeni bokser. Ne najdisciplinovaniji, ne najbolji, ne sa najvise uspeha postignutog, ali jednostavno omiljeni.