Prijava

Ne vidim tu ništa problematično... Da nije možda žrtva nečijeg terora?

Ja sam #######, moje ime znači život, kad je neko živ, i zdrav, takođe ja volim košarku, iako je nikad nisam igrao, osećam da je ona moj život. DVEJN VEJD je moj omiljeni igrač, kada on prednjom promenom slomi Irvingu nogu, sav zanemim (Iako se ne razumem baš u terminologiju košarke).
Rođen sam u Žitorađu 2003 godine, u predivnoj porodici, gde su svi bili zdravi, pa su me nazvali #######, što znači život. Osnovnu školu i dalje pohađam, probleme mi zadaje profesor Žitomir koji je ljubomoran na moje ime #######, što znači život! Planiram da sa 16 godina odem za Beč kako bih živeo bolje, zato što moje ime #######, znači život. Sa svojih 11 postao sam Mr. portoreske revijere, čim je žiri ugledao moje ime, #######, što znači život, shvatili moje gledanje na život, i uverili se u moju temperamentnu ličnost, odlučili su da budem pobednik izbora Mr. portreske revijere 2014 u Rzavcima. Nadimak sam dobio, po plemenitom metalu živi, sto znači život (Zbog #######-moje ime). Tata mi je obećao da će mi kupiti Nivea anti-stres kremu od 47KM da bih izgledao življe, zbog mog imena #######, što znači život.

S poštovanjem #######, što znači život.

аууу, ти баш деки хоћеш да те ови из ВТК наватају па да добијеш 2 године. Ено Јебач обрисао слику фино, искључио комп, мобилни, бацио пуњач, крије се по шумама и горама војводства Косјерић и једе ЈНА паштету из шесетосме, и то све само јер се усудио да прикаже лик оног малог ########

deky_aod
#######

NELOL

хахахаха едитово пост, ####### мајка врши притисак

јанпију је обрисан коментар и банован је, не знам колико ће вам ово бити занимљиво, али водите рачуна.

nije uopste zanimljivo pravo da ti kazem nego mene interesuje ime ##### keve da sprdamo malo nju a ne njenog sina koliko sam shvatio ovde je zabranjeno pljuvanje samo nesrecnog ##### ne i keve

jelena valjda. upropastila detetu život. živojinu.