Prijava

Osećam se stvarno loše i nemoćno, neka gorčina u ustima baš. Skupljao sam neke pare dugo vremena i skoro kupio neki malo noviji auto (15 godina star). Jedva registrovao, stavim pod garažu i jutros vidim neko (verovatno od komšija) štanglom ili čime već, isevao gepek, ulubio ga, napravio sranje, ogrebotine...

E sad, da sam ga uhvatio po zakonu ne bih mu mogao ništa, jer upotreba fizičke sile nije dozvoljena. A da smo u Americi mogao bih da ga ubijem na licu mesta i ne bih odgovarao. Ušao mi u dvorište jebote i oštetio imovinu.

Cek bre sta? Usao ti u dvoriste i iz kog razloga ostetio auto?

Mozda nije bilo potrebe za otvaranjem teme. Reci cu ti ono sto ce reci i svaki drugi autor:
Srpski zakon gowno, stiti lopove.
Americki zakon jebe, ocemo to i ovde.

bonus komentar: Srbijanci su mahom govna.

Ako znaš ko je idi i ti njemu isevaj auto štanglom, ko ga jebe.

Ili isevaj njega štanglom. Ko ga jebe.

Savet: ako znas i ako si siguran ko je to uradio, idi mu gajbi i isevaj ga od batina ali samo sake. Ako te tuzi platices 5000 din ali si bar ugazio govno.

Па човек сам рече да не зна

I don t care

Iz razloga ne znam kojeg, verovatno zavist, al jaka kola VW Polo classic 2000 godište, nego eto narod takav. Ne znam ko je sa sigurnošću, svi se nešto povezali, ovaj kao radi u policiji, ovaj zna ovog, ovaj ovog, tipično selo. A ja bio na faksu, nisam upućen toliko u ta međuseoska dešavanja. Jebemu mater, svakom dobar dan uvek, ni sa kim se nisam kačio, nikome iza leđa pričao. Nego eto, narod takav.

I fazon nije prvi put, pre na mercedesu 200D jedno jutro isparana farba ekserom celom dužinom. Pa vidiš crklo tele u štali i slično. Voimja oca e.

A stavio sam naziv teme srpski zakoni jer čuo sam još jednu priču, neverovatnu. Valjda čovek počne da obraća pažnju uvek na ono što mu se dešava pa čuje tako neke stvari.

Fazon liku ukrali auto iz garaže dva tipa i skucaju se u drvo i poginu obojica. I porodica tih lopova tuži na sudu gazdu auta jer nije obezbedio dovoljno dobro auto od krađe ej?! Tuži i dobije na sudu, i lik dobio presudu da plati 2 miliona odštete lopovima koji su mu ukrali auto i poginuli u njemu. Mislim pravosuđe nam je katastrofa.

Ma isevaj ga štanglom.

Brate izbusi gume citavom komsiluku. Ne zezam se.

Mora neka osveta nema sta

Ili jos bolje pucaj u gume iz pistolja ili puske sta vec imas.

Fazon liku ukrali auto iz garaže dva tipa i skucaju se u drvo i poginu obojica. I porodica tih lopova tuži na sudu gazdu auta jer nije obezbedio dovoljno dobro auto od krađe ej?! Tuži i dobije na sudu, i lik dobio presudu da plati 2 miliona odštete lopovima koji su mu ukrali auto i poginuli u njemu. Mislim pravosuđe nam je katastrofa.

убио бих говнаре, сигурно

A ako znas sa sigurnoscu ko je izmalati ga stanglom.

Пакле, треба ти добра камера за надзор следећи пут..

Jesi probao sa vlaškom magijom?

Пакле, треба ти добра камера за надзор следећи пут..

Човек једва ауто купио, а ти му предлажеш CCTV?

пита те комшија колико је сати а ти си у фазону по по пол пол пол а а а, поцрвениш, кренеш да се знојиш и запалиш... па свако би помислио да га зајебаваш и то урадио