Prijava

samo za jebanje i mrs napolje

zao mi da vidim da marko ima tako naivan stav,mislio sam da se razlikuje od 99 posto pacenika

ne kazem da je kafaretard,mozda jeste mozda nije,ne znam,al nema nikakve ali nikakve veze s tim dal bi je jebo

pojavio se pre sat vremena i nestao :D

to ga skripta automatski ubaci u "pre sat vremena" svakih deset dana :)

A ona dva nesretna života niko ne planira da sankcioniše zbog vređanja na prethodnoj strani, ili se samo Rasni banuje?

Jako je ružno pročitati onakve stvari o curi koja to ničim nije zaslužila.

Imam osjećaj da je neko uplatio Kajzenu kako bismo bili dio jednog velikog eksperimenta. Oduzeli su autoritete, pa sad posmatraju dokle će se to razviti.
Samo naprijed.

Napukla mi leva komora od njihovih izjava ;(

#ajzen banuje samo kad mu #ivojinova #eva zapreti tužbom

I kad njegov deveričić podmetne dokaze Rasnom.

Sta je to bilo s rasnim, propustila sam?

I kad njegov deveričić podmetne dokaze Rasnom.

Bilo kakav PVT od strane osobe koja je napravila 14 (ako se dobro sećam) duplih naloga kako bi se samolajkovala bi trebalo ignorisati, a posebno ako taj za nekoga traži ban (i to zbog vređanja na PVT, čuj...).

Kafa je car.
Rasni je zaslužio ban odavno.
A za ovaj konkretan slučaj ne znam.

aj jebo vas rasni više sa tom pričom koju ponavljate ko papagaji
zaslužio je ban, zaslužio je trajni...
čime je on to povredio tvoja osećanja tošo u čizmicama?

Ničim Dišo, ne pričam o ovom slučaju, nego u globalu. Kontam da je onaj ko ga je banovao ovo video kao kap koja je prelila čašu. Samo me mnogo smara kako su do juče svi pljuvali i tražili da se banuje Rasni, a sada ispade svi ga obožavaju i brane. Pa odlučite se jebeno.

Samo me mnogo smara kako su do juče svi pljuvali i tražili da se banuje Rasni, a sada ispade svi ga obožavaju i brane. Pa odlučite se jebeno.

Ja ne branim Rasnog. Samo kažem da ga zaslužuje ovo stanje na sajtu. Ako može Agilni kome je svrha egzistencije bitisanje u mesnom odboru negde u Zemunu,, dok mu nadređeni stranački partner skače po glavi i tera ga da mu kuva kafu bez kajmaka, pa mu preti da će ponovo da ga daungrejduje da ide da ubeđuje babe za potpise po ulazima ako kafa ne bude zadovoljavajuća, a onda dođe ovde i, kada ne cvili i ne lobira za pluseve, onda se žali na sisteme - onda može i Rasni. Ne vidim nikakvu razliku, osim što je Rasni makar iskren u svojim delovanjima.