Prijava

I još ono 10 plusa pa minus, zašto? Kako dati na primer minus Bubregu kad je čovek pisac, umetnik?

jbg ja mu bas juce dadoh minus a da sam znao da je on ne bih

Drugo, stara garda stalno nešto likuje i sad ih zabole za defke, :mi smo sve izdefinisali, tu smo godinama, šta se vi novi palite... stalno neka sprdnja na račun novih, čast izuzecima... kapiram i to. Svaka čast na urađenom do sada, samo ne opstruirajte ovakve pokušaje :)

Našao sam se malo prozvanim pa da se oglasim: Izvini molim te, nikad ništa od navedenog nisam rekao, uvek pohvalim dobru defku bez obzira ko je autor (pod uslovom da je pročitam). To što sad mnogo manje čitam stvar je aktiviranja na drugim mestima i ne posvećujem jednako vremena Vukajliji kao ranije.
Ne opstruira niko ovakve pokušaje, bar ne oni koji cene defke. Doduše, odlučio sam da ne učestvujem ni u kakvim pokušajima predlaganja popravki, više mi to nije prioritet.

Skidajte ocene sa groblja (i sam sam oko 200 u plusu) to su sranja... pitanje je samo ko je to pre shvatio ti ili mod.

Slažem se. Meni je ovde bio vrhunski cilj da uđem u top 20 da bi bio na prvoj strani najocenjenijih autora. Bio sam prezadovoljan trećom pozicijom. Da se ne lažemo, fino je biti prvi, ali da sam zaista želeo te ocene sa groblja ne bi toliko svojih defki obrisao. Ima tamo sigurno preko 5000 pluseva, ali što se mene tiče mogu slobodno ostati gde i jesu - na groblju.

@ bruce
Taj deo posta je možda i suvišan... i nije deo teme al' eto.
Apslolutno nema potrebe da se nađeš prozvanim. Pa ti uz profa najaktivniji iz te stare garde... i ne samo aktivnost već kvalitet u kontinuitetu.

Jebeš kvalitet, daj da se zajebavamo malo :)

Tu sam već više od pet godina, otkako sam se registrovao Vukajlija je manje-više ista. Ne računajuči kozmetičke promene i drugačija interesovanja prisutnih ništa se suštinski ne menja.
Bela verzija je donela mnogo noviteta, bila toliko uspešna da je jedan deo toga i prenet u ovu botoksovanu verziju stare babe, ali to nije dovoljno. Razumem ja i kaizena da je sajt već drevan u terminologiji informatičkih zbivanja, ali razumem i potrebe ljudi koji ovde dolaze da se nešto menja. Ja sam se prilično smorio, ali sam u fazonu "dok su tu ljudi biću i ja", više mi nisu potrebni noviteti da bi me ovde držali.
Na žalost, pre će Srbija u EU nego korenite promene ovde.

Може за то вријеме умодовати још пар људи који ће се бавити искључиво дефиницијама (читати, давати савјете, едитовати, одабирати...).
Овако се само бирају дефке од прије 2+ година. 1/10 се деси да буде млађа.

Odličan predlog. Realno, na sajtu trenutno nema nijedan mod koji prati definicije. Podržavam i ovo oko groblja jer koja je svrha groblja i zašto se brišu definicije ako se ipak računaju?

O da, ali isključivo nekog ko će se obavezati da to zaista i radi, nekog Urrada za defke.

Jebeš kvalitet, daj da se zajebavamo malo :)

zezanje je i stvorilo ovaj sajt... dok ga bude biće i sajta :)

Nije loša ta ideja za Urada. Ne znam samo da li ima neka mogućnost da mu se instalira smisao za humor. :)

Što mrzim kad nisam u toku...

Upiši i mene na spisak.

A za šta je spisak?

Delite polutke ili granje neko?

ako je granje upiši i mene, hemiju neću.

gluplji potez dugo video nisam, pisi i mene
ne znam da li bi agilni ciklon i ostali zeleli da moduju ali za sam.
a jel samo kaizen moze birati modove? i koliko treba vremena da bi se to realizovalo? jese vi mobilnim kontaktirate ili fejsom ili kako?
jel imaju neki parametri po kojim se bira posto je to glupo(mislim na to koliko je ovde,kolko glasova ima..) odnosno zasto ne bi la piaf i quake bili postavljeni na moderatorsku fotelju? ako hoce naravno posto kolko kapiram oni dosta citaju pa bi defin bili ok modovi

ma samo da se redovno brišu defke sa lošim skorom i da se ukloni ovaj algoritam za ocejnivanje i to je to. :)

ајде мрш у чекаоницу сви

ne razumem se u tehniku ali valjda bi moglo da se napravi da se automacki brisu sadrzaji u minusu nakon 12h re ci mo

i da se automatski banuje marko kad krene da kenja

Čekaoničari, čuli ste Marka...ajmo napustite prostor...

аутоматски ћеш да добијеш шамар ако те икад видим

i koji kurac stariji clanovi imaju veca prava od mene?
ocu da se banuje za potpuno trandparentnu pretnju
salim se boli me kurac za njegove glupave postove koji su iritantni u najmanju ruku a mozda i trol a to opet nije bas skroz dozvoljeno ni pohvalno da

имам већа права јер могу да те нашамарам а ти мене јок