Prijava

Kao stariji autor po godinama i sredovečan po stažu na sajtu, pridružujem se ovom mlađem naraštaju u vezi sa zahtevom da u zbir ne ulaze ocene sa groblja. Takođe se slažem i sa tim da nije u redu da jednom autoru ne možeš uzastopno da daš 11+ minusa ili pluseva (ako sam dobro ukapirao).

dobro si ukapirao..
treba skloniti ovaj algoritam.

Подржавам!!! У потпуности!!!

stavio sam vas na spisak, bilo bi lepo da ovo vide oni koji o ovome mogu da odluče i da budu dobre volje..

Прочитао сам постове и могу рећи да се слажем са Квејком и Брусом, битна је зајебанција и добар хумор наравно, и пар модова да се позабаве лошијм дефкама и постерима да мало очисте сајт...

za ovaj predlog i da se marku vrati čet!

Nisam cito temu, ali podrzavam Prijedor da se algoritam za hejt/laik ustima, jer je jedan od razloga sto sam smanjio citanje definicija!

nema dobrog humora
ima loseg i to u svakoj trecoj defki
realno i jesu teska govna novije definicije ukljucujuci i moje
a za to sve jesu krivi svi autotu ukljucujuci i sve vas i vuka i kafu i bulgakova i sve hocu da kazem da inovativne stvati tesko mogu dobro proci kao i kenjanja tj duze defke ali bas duze kao sto su nekad pisali ne znam blek hol gruco vojtek mozda kurd i ekipa. To je bar moje misljenje. kurac mi je smesna defka od tri ili pet redova treba bre da se zaveze procitajte od groucho marxa ja sam cuo da tamo na tu sam se smejao poprilicno i to nekoliko puta i sad kad bi procito smejo bi se.jos samo na pantelu sam se smejao zapravo upisao u gace ali to bilo samo jedno vece msm da mi sad nije uopce smesno
jebem ja ovaj zivot sve je govno

mada kad bolje razmislim imam ja ponekih smesnih komada, divljanja i tako to...
najvise bi voleo kada bi se zanemario sablon i pravopis jebem majku ovome ' . evo ti kurac sto cu da te mecem posle jel i evo ti karinu sto cu da pisem odvojeno je l. necu. u tome i jes lepota ovog ekosistema da se tako izrazim. znaci zargon ne kenjanje u smislu pametovanje. moze kenjanje u smislu zajebavanje a ovo prvo ne. salim se moze i prvo kenjanje ali kada se vrhunski odradi u telu a kad je i primer dobar u smislu zivopisan. mislim da je tu mile bubrez dobar mada nisam posteno procite vise od njegovih svih defki 5

I još ono 10 plusa pa minus, zašto? Kako dati na primer minus Bubregu kad je čovek pisac, umetnik?

Стварно је гре'ота је Милету дати минус. Човек кад напише, то је... написано.

U DEMONSTARCIJE

https://www.youtube.com/watch?v=jcRxwjPmAqw

DOLE KAJZEN, NA TRON KAŠOFA i ĐORKAEFA!!!
DIrektore, duvaj ga!!!

odaberite mi reakciju jebem ve operisanog od humora!!!

HAHAHAHA SAD NE OZETE DA SE LAJKUJETE HAHAHAHAHAHAHAHA VOLEO BI DA VAM VIDIM GLAVE

pogledaj dole lolo

idemooooooooooooooooooooooooooooooooo

Meni samo sranje za ove grobljanske defke. Koj će nam kurac to? I mnogo ružno izgleda ova taraba pored ranga na profilu što bleji. Baš ružno jbt

ti krle ki suzana dakić lolo

OVAJ ALGORITAM JE UBIO BAMBIJEVU KEVU!

Nema potrebe da se menja, ja sam bolje rangiran za 20+ mesta i mislim da je tako trebalo i ranije da bude.

Konačno su se kockice pokolopile majmunajzene ne diraj ništa