Prijava

Fala ti Srbendo, ali nisam ja za toga. Previše sam ja mekan za moda. Treba tu oštrine.

>oštrina
>mod

izaberi jedno

Ma kakvi. Ni za to ja nisam. Kod mene u ocjenjivanju prije da moraš zaraditi minus. Čim ni je nešto iole korektno, dajem pluseve.

Hahaha Pazle
Tre'a znati sasjeći ponekad. Na to sam mislio

ma sta mi znaci modovanje kad opet ne mozes da ocenjujes autore..
ukinite algoritam, sveeee, aaaaaaaaaaa..

eto umodjute djorkaefa pa ako zloupotrebi ban na 5 dana i ćao

kad me umoduju imas 3 odabrane defke od mene, mozes da biras koje.

Odaberite mi defku il ću sve da vas skinem sa pratnje!
I vraćajte mi glasove NIJE FER AL STVARNO!
Ne znam što se svi vi bunite niste vi pali cirka 200 mesta!
PLAČE MI SE! OZBILJNO NIJE FER!
OZBILJAN SAM!
http://s24.postimg.org/haxjsdoxx/Capture.jpg

polako psihijatre, vidim da si 6 god na sajtu i te ocene od defki iz tog vremena jos nisu sracunate.. kad se sve sabere bices opet onaj stari rang.

Kopkalo me jako, pa sam morao da ispitam ceo ovaj sistem za ocenjivanje i odbranu od hejta i lajka, kroz primere :)

Zaključak... određenom autoru možeš dati koliko hoćeš pluseva ili minuseva uzastopno, bitno je samo da ne daš više od 9 u jednom danu. Deseti plus dat u danu blokira dalje ocenjivanje, pritom nema nikave sankcije, niti banovanja.

Mislim da je neophodno ponovno angažovanje modova za slučajeve hejta i lajka... ovaj sistem daje ogroman prostor za malverzacije.

jel si proveravao jel kad das 9-i plus, znaci sledeci mozes tek posle 24 sata d tog poslednjeg ili se gleda po danu, fazon do ponoci? :)

kolika premekan moras biti da bi modove smatrao ljutima

STOP ALGORITAMIZACIJI VUKAJLIJE!!!

Za 6 godina dobio sam samo kurčinu od modova. Hoću da kažem kurčić mislim mikrokurčić, nanokurčić, manje od Plankove dužine kurčić!

HAHAHAHAH OVAJ SRBENDA PREDLAZE MODOVE A OVI SE JOS OGLASAVAJU, LE PIAF U FAZONU NISAM JA ZA TO, KO DA MU JE STVARNO PONUDJENO DA BUDE MOD, A DJORKAEF JOS GORI KONTA DA CE NEKAD MOZDA I DA BUDE MOD, DECXKO POGLEDAJ OPIS SVOG PROFILA CISTO DA ZNAS ZASTO NIKAD NECES BITI MOD, JEBO TE BOG JEL REALNO OVO.

jel si proveravao jel kad das 9-i plus, znaci sledeci mozes tek posle 24 sata d tog poslednjeg ili se gleda po danu, fazon do ponoci? :)

ovo sa 24h ide, ne znam to za posle 00:00h

HAHAHAHAH OVAJ SRBENDA PREDLAZE MODOVE A OVI SE JOS OGLASAVAJU, LE PIAF U FAZONU NISAM JA ZA TO, KO DA MU JE STVARNO PONUDJENO DA BUDE MOD, A DJORKAEF JOS GORI KONTA DA CE NEKAD MOZDA I DA BUDE MOD, DECXKO POGLEDAJ OPIS SVOG PROFILA CISTO DA ZNAS ZASTO NIKAD NECES BITI MOD, JEBO TE BOG JEL REALNO OVO.

ako mi kazes da se zezas shvaticu te, jer ako mislis da sam stvarno mislio da cu postati nekad mod onda ne znam o cemu pricamo..

volio bi ti da budes mod znam ja to. priznaj.

Ako može da se napravi tim ljudi da se istraži algoritam po principu "black box" forenzike i da konačno znamo kako radi, bilo bi dobro. Predlažem Kvejka, Srbendu, Le Pjafa i Đorkaefa (supervizor).

ja sam bio ozbiljan
ne znam šta je čudno ako bi neko van top 500 bio mod ne kapiram jebem vas glupe
moderator je onaj ko će da izvršava raznorazne jebade, brisanja defki i ostalih sranja za normalan rad i poboljšanje sajta a ne onaj ko ima najbolje definicije
e sad možda ima veze to sa odabirom, ako npr neko štancuje govna od defki moguće je da će govna i birati ali ni to nije skroz realno valjda ljudi znaju šta je kvalitet ako su normalni i tako to