Prijava

Повремено се дешава да кад оцењујем дефке са моба, уопште не региструје оцене, и кад се улогујем преко компа дефке су неоцењене.

hahahhaahahah borko
B O R K O
O
R
K
O

opet si sjebo nesto borko borko

Borko prvo stisni meni

Posle sljaka savrseno

јеси сигуран да не региструје оцене кад погледаш преко фона? дешава се да можеш да оцениш са различитих рачунара, али мислим да не улазе обе оцене у скор.

јеси сигуран да не региструје оцене кад погледаш преко фона? дешава се да можеш да оцениш са различитих рачунара, али мислим да не улазе обе оцене у скор.

Већ два три пута је било тако. Читам дефке, оцењујем, и кад уђем са компа оне су неоцењене. Додуше нисам обраћао пажњу јел то има везе да ли је преко wifiа или преко мобилне мреже.

E ovo je i kod mene problem! Ja bre ocenim dnevno minimum 200 definicija ali preko moba i govno ne registruje!

па вероватно има везе ако је са различите ип адресе. мислим да то одавно тако ради.

zasto bi bilo ko ocenjivao defke
borko

Borko, nemoj da ocenjuješ ako si u romingu preko mobilnog, da ne nakrcaš račun. Brinem

Brinuti nemoj, imam u paketu i mb u romingu :)

борко реци ми ко те дира, од данас ћу да те браним

одувек сам бранио (мсм по оделењеу и то) штребере, другачије, повучене и уопште те људе на које се накачи гомила само кад осете макар привидну немоћ, иако су ок
не кажем да сам понекад то чинио због домаћих или преписивања на контролним, али сам се трудио да увек постоји баланс

Ja sam do pre 7 dana ocenjivao preko 1 000 definicija dnevno. Al provalim da kad refrešujem da se ponište ocene ne znam što. Dragi Bravo, šta da radim, čemu da se nadam?

I posle što ne čitam...čitam ja, nego ne ocenjuje(m).

Šomee, ne precenjuj se, mislim, poštujem ja i sve, ali teško da imaš kapacitet da štitiš i Anđelka i Borka, moraš se odlučiti, da ne bude posle kasno.

браним борка јер је добар момак и има проблема у рил лајфу, још само му овде фали да га лерају којекаве баракуде и дауновци, а анђелка трпам због овога http://vukajlija.com/forum/teme/21132-nesto-moje-daj-da-vidim-i-tvoje-sram-vas-bilo?strana=109#post_3160665
као ту нешто прозива ову мачку а заправо је он малена курвица којег јебе ко стигне

то је тај неки тип људи који ће да сад да скочи да каже да је малена курвица плеоназам