Prijava

Aj banujte i mene da se trazi odban i za mene ljubomoran sam

usput banujte brusa zbog tih banova koje je dao

usput banujte brusa zbog tih banova koje je dao

Može, slažem se.

Bruce

Samo da izjavim za TV dnevnik:

SVI KOJE SAM JA BANOVAO DA SE ODBANUJU SA PROMENOM RAZLOGA BANA U "BUDALA IH BANOVALA BEZ RAZLOGA"

Ne trolujem i ne kenjam, mrtav sam ozbiljan.

Ne može.

банујте бруса због смајлија

Ban za brusa dok ne proradi skripta za brojanje glasova lolo

HVALA SVIMA NA PODRSHCI U OVOJ AKCIJI, POSEBNO BANINI <3

Kacmo ispisnici ❤

Coa hteo sam te zovem da pijemo vinjaka al morao sam da se vratim za Mld. Na Kosi sam bio

Trebo si brate ionako sam se vrteo tuda besposlen danas

Evo posrano pismo od gvozzdena ako treba da vam se popuši internet kurčina da biste bili ljudi

Pozdrav dragi prijatelji. Tražim od vas odban, već neko vreme sam banovan zbog mog buntovnog stava prema moderaciji onog perioda, što je rezultiralo niskim udarcima sa moje strane, priznajem, zbog kojih žalim, ali koji se moraju gledati kroz prizmu moje pionirske borbe sa Džonijem Kurajberom i Agilnim. Ovo što danas imamo, pitanje je da li bi bilo da ja nisam zapalio olimpijsku baklju bune protiv samovolje kvaksonovaca. Izvinjavam se Nat nat zbog one teme. Zaista mi je žao ako sam prouzrokovao neprijatnost.
Takođe, jedini koji je od članstva sajta decidno protiv mog odbana je fender stratokaster što je dovoljan razlog da me odbanujete.

Gospode vrati nam Gvozdena, evo ti Paninaro :(

Zmio, Tibor ti je lepo linkovao temu na kojoj sam eksplicitno rekao da sam za odbanovanje. Ja nemam više nikakvog uticaja na moderatore, a sada me potpuno boli kurac za dešavanja na sajtu (što nije bilo tako dok sam radio moderatorski posao) pa mi je potpuno svejedno ko će biti odbanovan i šta će raditi na sajtu. Evo ti i link da ne tražiš sama: http://vukajlija.com/forum/teme/66398?strana=2#post_3162366

Izvinjavam se Nat nat zbog one teme. Zaista mi je žao ako sam prouzrokovao neprijatnost.

Ovo jako cenim, da sam moderator odbanovao bi ga, majke mi.

pa odbanujte čoeka, u čemu je prblm?