Prijava

Ne znam da li je bila slična tema negde i da li postoji...
Pišite o svemu zbog čega poželite da se vratite u prošlost i udarite dva šamara sebi.

Jednom sam celom površinom prsta pritisnuo upaljač u kolima. Lepo miriše paljevina, kao praseće pečenje...

Nije to ništa. Ja sam jednom celom površinom prsta pritisnuo upaljač u kolima. Lepo miriše paljevina, kao praseće pečenje...

Nije to ništa. Ja sam jednom u kolima celom površinom prsta pritisnuo upaljač. Lepo miriše paljevina, ko praseće pečenje...

E jedno vreme sam Kaizena zvao "gazda". >:(

ispovraćo se preko ograde kod tetka na slavi sutra rekli stoko izjeo si nam metalnu ogradu ja nevera jbg bio pijan posle vido u školi duks vonja za sve pare gledam rukav beo nikakav posle otišo do vecea opro u lavabo komplet ovo ispovraćano i stavio na prozor učionici i dalje se nesećam valjda mi svi jebali majke

Nije to ništa, ja sam se jednom zvao Kiss Army.

Eru stvarno si Gazda.

Kad sam bio mali, skupljao sam sličice, imao sam ih toliko da nisam znao šta ću sa njima...
I tako jedan dan me i smorilo da ih imam pa sam počeo da bacam jednu po jednu u pravcu komšijinog dvorišta.
I tako je letio ronaldo, za njim bekam, iza odmah figo i roberto karlos, pridružio im se ronaldinjo, anri, điđi bufon, pirlo, kaka, oliver kan i ostali... sve dok mu nisam zatrpao dvorište...

jebiga, kad si malen nisi sav svoj.

Kise, najgluplja stvar koju si uradio u životu može da bude jedino to što si se rodio, sve ostalo kaska za tim.

najglupllja stvar koju si lično uradio a ne neko drugi, korove

Toliko znam da čita. Samo, skrećem pažnju Kisu na to da nije u pravu.

hteo da spasim bumbare kao klinac i stavio ruku iznad dok je drug bacao ciglu na njih i tako ih ubio svojom rukom a cigla mene jer je bila preterska

тедо да напишем ово као ол

Znam jednog što se hvalio na ovom sajtu da je jeo sopstvenu spermu!

ono, kad krene neka tema kao ova stepen retardacije 894, otprilike znam ko će šta napisati. To dalje implicira da sam predugo ovdje. A to je je glupo.