Prijava

Ја сјебем длаке у пазушној јами, посебно у време врућина јер се знојим ко ненормалан, длаке доле скидам маказама, имам неки трип од бријача

длаке доле скидам маказама, имам неки трип од бријача

PROPO!

Brijem bradu i kovebr, kosu malo sa strane šišam, pošto imam rockabilly frizuru. Ostalo ne, jer lav ima grivu, a ne lavica.

Toooo lave ^-^

Jeeeeej pocinju crtaci

Kako si ih pustio da urastu? Idi to sprži kod plastičara.

Oću i ja rokabili friz, al bi izgledalo retardirano jer mi je okrugla gloova...

Jel vam smetaju dlake na ženama, mislim ono kad skontate dlačice na stomaku, dupetu, iznad dupeta, izmedju sisa? Ruke noge i pička podrazumevam da su depilirani

на рукама брате, огавно

ma lupam, ne mislim bukvalno dlake nego ono, telo je manje vise celo prekriveno sitnim svetlim dlacicama, pa sad ako ste imali nekad jutarnji ili dnevni seks na svetlosti dana mogli ste mozda primetili

Ja sam jebo samo jednom u supi iza kuce mrak bio dva ujutru a nemam struje tamo. Doduse i koza svakako dlakava jbg pa mouda zato

pazuh, kurac i bradu

kod devojaka mi smetaju dlake, pogotovo oko rčmana, to mi je turn off

jeste svesni da su naši očevi (ako imate manje od 30 god) prva generacija koja je jebala žene sa obrijanim nogama, a mi prva koja jebe obrijane pičke

meni licno po koja dlaka ne pokvari ugodjaj a ni erekciju, znate onu izreku "rdjavom kurcu i dlaka smeta"