Prijava

I don t care
Moram da pohvalim kosmopolitu lepo se infiltrirala u nacilend cak je i cin dobila. Ako ovako nastavi mozda je unapred i u moju sekretaricu.

Ker, a šta ako je ona naš dupli špijun?

I don t care
Moram da pohvalim kosmopolitu lepo se infiltrirala u nacilend cak je i cin dobila. Ako ovako nastavi mozda je unapred i u moju sekretaricu.

ja uopšte nemam ambicije u tom pravcu...

Ker, a šta ako je ona naš dupli špijun?

eto teme za razmišljanje...

Evo razmisljam.........

Космо Мата Хари

Valdemar

Твеба отићи тамо, али на тенку и с миваљезом.

+327

pored sveg jada i čemera na usranom balkanu samo još fali pogana alava libertarijanska gamad sa svojim gubavim frankenštajnom od "ideologije" uvezenim iz najpasivnijih krajeva sad-a. sreća pa taj isprdak od "države" neće nikada zaživeti već će zauvek ostati u domenu samožive plutokratske fantazije jednog češkog šupka, buržuja, kapitalističke svinje najvišeg reda i patološke štekare koja ne bi da plaća porez jer puši govno sirotinjo

ČUO SAM DA JE ĐOVAK TRAŽIO DRŽAVLJANSTVO LIBERLANDA ZBOG POREZA

Cekas da Vojvodina postane nezavisna, Srbija onda digne ruke od nje. I ONDA PREUZIMAMO PLODNU VOJVODINU, SOSE I LALE SE NECE BRANITI!

A moram i ja malo da lupam gluposti...

Skoro su imali ovi iz Liberlanda AMA-u na Redditu.

Jebeni reddit kojem je 90% posjetilaca oni najgori libtardi su ih popljuvali kao najgore debile u fazonu "You sure you have any idea what you're doing m8?"