Prijava

Partizanka je teski amater. Sve resavamo u hodu. Nema nekih strogih pravila.

radis odlican posao. svaka cast.

Јеах, импровизација, креативност :) До сада су сва такмичења била уштогљена, знао сам кад да гледам коју тему и шта кад да пишем. У почетку ми је било жао што Партизанка не учествује, пошто је Трућ модератор задужен за тему, па учествује, а Партизанка покретач, па не учествује, али онда сам пар дана престао да размишљам о томе, и тек сад се поново сетих те мисли. Али кад мало боље размислим, зашто би се организатор мешао са такмичарима? Или зашто не? Ја да сам организатор било којег такмичења, осетио бих одмах порив да учествујем, али једна би ме мисао пресекла моментално: шта ако/кад у неком тренутку изгубим, па морам да организујем дешавања из позиције онога ко је поражен? Додуше, ово није средњовековни витешки турнир, већ такмичење на Вукајлији, а ја сам изгледа мало почео да пишем ради писања, и да не дужим... Свиђа ми се такмичење, још ако буде морало да се дефинише нешто, ихај!

Valdemare, Valdemare, poJenta je lap dance za pobednika a ne organizacija takmičenja.

Sve je moguce. Za sada vi budite spremni. A ja cu se truditi da vas iznenadim.

Перо, Перо... Би-биииип! Фијууууу..... :)

2. Truc (mada teska srca, jer je medator)
6. sijalica (iako sam hteo da podrzim Valdov hardkor, ovaj je toliko glup poster da je pobedio)

Ne znam kako se glasa za reakcije, tj. koliko glasova, ali najbolja je krletova. Dajte neko uputstvo za reakcionare?

лап-топ денс. а не би било лоше. и то уз неку партизанску песму, рецимо "то је нама наша борба дала".

Тако ти мени, Џери, а ја гласао за тебе због интелигентног постера, а не због тога што је глуп :( Сад ћу гласати за тебе једино ако будеш имао глупљи постер од противника. Не, чекај, ако прођемо обојица, изазивам тебе!!!

Ali njegov je toliko glup da je cak i smesan, to samo deluje lako dostizno - uostalom, probaj u sledecem krugu?

Не, у следећем кругу, ако прођем, следи суптилна уметност духовитог уништења са примесама, или доминантним, у зависности од расположења, црним хумором. Тако сам планирао, надам се да ћу успети.

уз неку партизанску песму, рецимо "то је нама наша борба дала".

Ош овако нешто? Мени симпатично више него леп денс.
https://www.youtube.com/watch?v=QQYMYEfHjfs

E a mi sirotinja što ispadamo sad, jel igramo posle dalje nešto ili je gotovo?
1. Jericho
2. Truć
3. Čegrtaljka
4. Bazzi
5. Pera Kojot Supergeni

Ne nego lap dance uz ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=qO5X0wIJR8Q

edit:

Partizanka da lap dancuje na black metal, ´oćeš da se ušine aman ?

Jericho, ima uputstvo u prvom postu.

Ima zadataka za sve ucesnike u sledecem krugu. Naravno ko zeli da nastavi.

Ok. Poredjas ih od najboljeg ka najgorem i das ocene. Stim da je 5 najmanje. Ne moras glasati za sve. Igra je da svi ucesnici imaju sta da rade do kraja takmicenja. Tako da mi trebaju dve grupe od reakcionista.

Onda samo krle poeni, ostali se nisu cestito ni potrudili.

Jel misli još ko da glasa ili da zatvaram?