Prijava

hahahaha to ono u fazonu svaki trenutak mog života je čista agonija kil mi pls

Черевић, уз Дунав на ливади, тако да су могућности отворене, мало цирка мало гурманлук мало опичимо фудбал 3 на 3, после кидамо потпалу сатаром јер је онај ко је отишао са сикиром да цепка дрва заспао у шуми пошто се запио (догодило се заиста), зигхајлујемо немачким теретњацима који плове туда, онда неко донесе Симекс дизеловачу те га отерамо у курац и одемо по нормалну домаћу ракију, а ову одма полијемо на ватру јер није ни у комбајн да се сипа а не да је неко пије. Нађемо два- три нова економска плана за Србију, позаспемо у 3 ујутро, у 7 нас буди нечији пулин који запишава шатор, кафа се кува у шерпи а пије из лончића, бајс је основно превозно средство којим се иде у село у набавку јер смо сви сиротиња и нико нема своја кола. Леб се или сав поједе одма или се осуши скроз. Провод.
ЕДИТ: Смеће се нити оставља нити се носи са собом него се прави ломача која, комбинована са вишедневном контаминацијом прдежима, излучевинама и самом нашом појавом убија птице, веверице и астматичаре у кругу од минимум 100 метара. Ако је неко смор, и његова треша заврши у ломачи јбг. А ако се с неким закрвиш, и његова лична документа могу да послуже као грејно тело.

Prošle godine smo pravili riblju čorbu jedno 5-6 sati. Za to vreme se prevrnuli, riblju čorbu nismo ni jeli.

Majko moja, nepisano pravilo je da oko kotlića budu ljudi imuni na alkohol. lnače čorba smrdi na perut od decembra.

Daš metalcima Prvi maj a oni naprave lomaču. Posle kao nisu sektaši.

Daš metalcima Prvi maj a oni naprave lomaču. Posle kao nisu sektaši.

hahahaha najjaci post danas

Кад се већ спомиње тањирача, како вам се чини овакво корито?
http://i.imgur.com/kvNcw8q.jpg

Иначе у тањирачи се може ставити танко сечена сланина, па је прелити водом и пустити да се крчка да вода полако испарава и да се полако топи масноћа. Кад вода испари, сланина наставља да се полако пече (требало би је окретати стално, да се лепо испече са обе стране), кад се испече у ону преосталу масноћу онда спустити кромпир, печурке, крупно сечен црни лук и чешњеве белог лука.

Neću doći, igram basket sa nekim Hrvatima jebo ga ker

prestao sam da pijem tako da od prvog maja ništa...eh da prestao sam i da jedem

Meni je 1. maj najtraumaticniji dan u zivotu. Ortak odsekao drugom ortaku motornom testerom pola kaziprsta i fino potkacio palac i deo izmedju kaziprsta i palca. Jadnik drzao drvo da ovaj nasece za vatru. Mrak, krv na sve strane. Horor.

Daš metalcima Prvi maj a oni naprave lomaču.

Неће се те мачке саме жртвовати јер су себична гоwна.

Ne slavim nigde jer nemam standardnu ekipu za tako nešto, sve neka raštrkana društvanca koja ne znaju šibicu da zapale a kamoli organizacija u prirodi. Ili ne vole prirodu ili ih boli kurac da se cimaju ili su svi već organizovali nego me ne zovu. Bilo je velikih planova za prvi maj u vikendici mog rođe, al to je propalo. Prespavaću ko i uvek.

Mrak, krv na sve strane.

Gujo, nastavi, šta je dalje bilo, a ne ovo, naložiš nas pričom i nestaneš.

Mrak, krv na sve strane.

Kao masovna orgija sa devicama lolo

Eleče, mora se proširiti fabula, da ljudi čuju sve krvave detalje, tek onda ova tamnoljubiva priča ima snagu.

Ja sam pre par godina onako pripit u mraku prešao preko ortaka koji je spavao na zemlji. On je bio komiran pa nije ništa osetio, a ja sam mislio da sam zgazio na neki busen, tek smo ujutru utvrdili šta se desilo.
Inače za prvi maj ljude kao da sam Bog čuva, sećam se da se godinu kasnije igrao fudbal na terenu gde je u toku noći razbijeno par gajbi piva.

Igro lopte a nisi se posjeko, jesi nekarakter.

celtic
Gujo, nastavi, šta je dalje bilo, a ne ovo, naložiš nas pričom i nestaneš

Imobilizacija rane da ne iskrvari ko svinjce, pa trazi prst, pa ga peri od piljevine, blata... Dom zdravlja, pa bolnica. Rezultat saka skoro pa kao kod nindza kornjaca.

Kod nas oće kiša neka, zavukli smo se u kuću i deremo internet, jebeš sve, fejsbuk generacija. Piva matera, provod.