Prijava

Mozhe lok fejsbukmanijak ptvara temu sledećeg 26.04.

Slazem se da mozhe lok. Zakljucajte je.

Jeste li kršteni vi. boktejebo, u ćevape ne ide kajmak, luk na kolutove, kisela voda, šta serete jbt?

U banjalučki nikad ne ide kajmak, Skočko. Restoransko služenje preporučuje kiselu vodu a ne pivo, a ti uzmi šta hoćeš.

Ustanovili smo već da banjalučki ćevap parodija na ćevap jeste, ne znam zašto ga i dalje pominjemo.

Uz ove prave ćevape se jede luk (na sitno, kockice), jede se kajmak i pije se fino slan jogurt (ili kefir, po ukusu) a bonton nalaže da se jede viljuškom u jednoj ruci a druga je slobodna da kida somun.

Nemojte se blamirati, ljudi, ovo su osnove neke :D

Vrati se u Beč pa jedi vilicom i žlicom.

Dok je švabo jeo rukama Srbin viljušku pa boc
Zna se gde se jede nogama a gde su gospoda...

Deku meće nogu u korito dok jede, on je klasa za sebe.

Istinitost naših prognozera i senzacionalizam na delu

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/553982/KISA-ZA-PRVI-MAJ-Danas-suncano-naoblacenje-tokom-sledece-nedelje

kako su pokushali da nas zaplashe za prvi maj, a svedoci smo da je vreme bilo par excellance

Dok je švabo jeo rukama Srbin viljušku pa boc

Dok je običan narod jeo šta ima i kako ima, carevi su jeli viljuškama. Siguran sam da je tako, jer narod nije imao pare za escajg.

Celtiche pronikao si u srzh.
Sad nam josh isprichaj kako ne mozhe da se jede kolacha ako nema hleba, jer kolach je skuplji od hleba

Caro, ne čitaš pažljivo. Znam samo da je pribor za jelo imao svaki car i vladar, puno prije običnog siromašnog čovjeka, jer, bože moj, ko je vidio da carevi peru ruke ;-)

Sad ti kao znaš šta je bilo :)

Caro da zakljucam temu?

Znam, Caro, iz prve ruke. Kad su u 14. vijeku vladale kuga i glad u Evropi, ja sam im bio vodič. Od te love i dan-danas živim dobro....