Prijava

Au ljudi zavidim vam. Pravo da vam kažem ja sam izbjeglica, pa je mom ćaći bilo teže objasniti šta je to uranak i koja je poenta toga a pošto je poenta jedenje i pijenje reakcija je bila " ma štaš ti ić zbudalašma štokakim pit ušumi i spavat podšatrom dals ti tačan, śedi kodkuće smirom". Tako sa sam samo jednom imao pravi uranak, došao predveče, spavao pod šatorom, jeo pio rivao i došo kući ko popišan posle.
Ovaj prvi maj će mi biti najpederskiji prvi maj ikada, ne zato što će biti kobaja parti nego što će biti nas nekoliko parova, i možda još poneki lik bez devojke, tako da ono, nema prdenja, spavanja u povraćki, duvanja, ipčeta a ni krajiške muzike. Jedino seksa u prirodi ali nije mi to fora kao ovo prethodno nabrojano.

ako da ono, nema prdenja, spavanja u povraćki, duvanja, ipčeta a ni krajiške muzike.

kakve su vam to ribe

Prvomajski uranak treba da bude tarzanija. Prdenje, podrigivanje, cesanje jaja, meso i pivo.
Ako idu picke, to sve gubi smisao.

ribe vam postavljaju uslove,stidite se

pape,sirijusli tarzqanija,sirijusli???

jednom sam gledao na prvomajskom uranku kako se dvoje jebu na nekom poljancetu. Ja bio na nekom brdascetu.

ollanik
pape,sirijusli tarzqanija,sirijusli???

You see what I did there? xexe

Ja bio na nekom brdascetu.

Jesi li makar izdrkao na njih dvoje da ne sediš besposlen lololo

jednom sam gledao na prvomajskom uranku kako se dvoje jebu na nekom poljancetu. Ja bio na nekom brdascetu.

Ko na brdo ak' imalo stoji, manje jebe no onaj na poljančetu!!!!

You see what I did there? xexe

dobro je...
uplasio si me na trenutak xd

Izdominiraću ove godine, nejač i ženu ostavljam kod ženinih roditelja, ja ću u Laktaše kod ahbaba na vikendaju, da slušam mjetal i sličnu skladbu. Već sam spremio roštiljsko meso i marinade (pogledati na temi đe se ručava), sad oštrim noževe i sataru, sutra čistim laptop i spremam plejliste, jer je i muzika moj dio obaveza. Dakle, spreman ko puška.

Kad se spremas 15 dana za neki dogadjaj prelose bude uvek to da znaš

Standardica. Pivo, pljuge, kenjanje u rupu a posle dvanes idemo da bijemo mađare.

Godinama je kerov kurac kad odem preskockan u grad na vreme i sve.
Kad me u pola 2 dignu iz kreveta upolovačeni onako objašnjava klabing

Bohore, ovo što sam nabrojao je moj ritual već godinama. Ostatak ekipe vozi opremu (sač-kotlić-roštilj-ražanj), nabavljaju klepana ili janje, kose travu, čiste dvorište, spreme drva, lože vatru i još voze ostatak raje na lokaciju. Dakle, nije mi teško, kad uporediš s njihovim obavezama ;-)

sta ovo sranje treba da predstavlja?

komentarisem video

деку - мокрим дсом ради се