Prijava

Gde nabavljate šatore jebene?

Deki zavrsi picke ja cu sator

nešto sam kontao i skontao da ne mogu nikako da spajam ribu i ekipu, nije to to, ne mogu ja pred njom da budem scumbag maestro ko što sam u društvu, druga stvar dobiću proliv od upoznavanja nje sa random ljudima "šta studiraš, u koju si srednju išla.. el znaš Šomija, pošto su stanovi u kumodražu itd". Mislim što bi iko normalan doveo svoju devojku u društvo za prvi maj.

Mislim aj sad ovaj uvodni deo je nebitan, nego sad nas dvoje treba da odemo sami, romantični uranak i te fore, a ja nemam šator, za ostalo ću lako al gde da iscimam šator jebeni

Zarši koks88 bohor će šator

да ли је здраво јест халуџе за први мај??????

Ako odeš sam sa devojkom za maj prvi treba te ubiti ko kera jebenog

Čupavi i kosovac ako budete zajedno možda banem da svojim prisustvom slavlje uveličam.

Pa necemo biti zajedno ako se ne izdogovaramo ali ako ste za i ako vas puste zene mozemo organizovati neko pisanje po sirotinji

#bezzena #pls #glupodasamojajebem

Naoštrio sam noževe, i morao je komšija 'daj ja to vidim valja li' i odsiječe pola jagodice. Naravno, ja sam kriv, jer je nož preoštar LOL.

EDIT: Krv mu ide ko djeca iz škole, a ja se valjam po podu.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/38558_1484563587552_152441_n.jpg?oh=fdff01a57794ca39ca1eb57f5a2980d7&oe=55C985A0&__gda__=1440878781_53c0e8f125269d2fd45ec913e18a982d
Ovo je 2. ili 3. maj neke godine. Mislim da je 3. jer vidim da više nemamo ni flašu vode a i popišani smo veoma. Zeleni šator, skroz desno je moj, samorasklapajući, ukro na nekom kampu u Španiji.

Jebiga, neće fotke nešto, a fin je šator pravo.

Ni jedna slika se ne cidi pozz

Ni ja ne vidim, šmrtz :'-(

Ja i dalje ne vjerujem da likovi prženje mesa na zagrijanoj poljoprivrednoj alatki nazivaju roštiljem, na stranu sve.

Šta da ti kažem, ima ta alatka korisne strane - ako izuzmemo ribu i povrće za čega je i namenjena, možeš sjajno spremiti debele odreske ili kotlete tako što na sredinu staviš dosta masti pa meso prvo na brzinu spržiš u toj masti i posle izvučeš na stranu da se lagano prži. Naravno, to nije roštilj, to je samo gurmanluk.

Naglasak je na roštilj. Zar nije malo bogohulno zvati takvu jednu stvar roštiljem? :)

Ne možeš zvati to ROŠTILJ, to je PEČENJE MESA.