Prijava

da HHAHAHHAHH, to zato jer onaj prigusivac izgleda ko kurac HAHAHAHAHAHAHAHH

na mom poslu bacaju se skecevi samo tako
ja i kolega premrtvi od nosenja junecih sranja,on kaze ae odmorimo malo,ja reko ae nema odmora dok ne zavrsimo s ovom turom pa cemo onda malo...on kaze ,,nema odmora dok traje obnova heee heee,, ja ga pogledam onako fazon ,,zaklacu te i silovati zajedno sa celom familijom,, pogledom i reko ,,ne,samo nema odmora,, tako sam pogledao i lika koji me pitao ko yi je shef,ja reko tokic,on kaze toki voki (PHAHAHAHH) isti sam mu pogled uputio,a i sam shefu kad je ispricao nesto fazon ,,pita mene (neki njegov saradnik sta vec) jel bi radije da sam jebach ili frulash(skk??) i ja ne znam sta da odgovorim sta god da kazem pogresno je hehe,,istim onim pogledom sam ga pogledao i rekao ,,kakva klopka,, ahahahahh,barem mislim da im vise nece padati na pamet da mi pricaju skecheve

Error 404 does not compute,
item can not be found................................................................

ahahah ol, sa kakvim skecerima ti radis >D

Čime se baviš to anhele?

Pakuje kristalni met u kravlje polutke.

http://vukajlija.com/forum/teme/66753-vukajlija-cribs?strana=5#post_3207583 ahhahaha kapirate pseca kucica haahahahahah kako se samo toga setio ovaj talentirani djecak

deky_aod
Skeč je kad mi kaže da je trudna a ja odem u vojsku.
Tru skeč

E sunce vam cigansko, pa dokle ce da vas zene sa 14

Vucicpeder je skech sam po sebi