Prijava

Pošto je ukinut vojni rok, a ja ne znam ništa ni o ratu ni o oružiju zamolio bih neke koji su bili u vojsci da mi malo pojasne neke stvari.
Na primer kako se čisti puška, pištolj itd. Kako najbolje sačuvati svoje dupe u ratu....
Ako se nekad zarati želim imati bar neka osnovna znanja.

Zanima me jel istina da ti na udaljenosti ispod 20 metara tenk ne može ništa?

Oces da ti objasnim u koji gepek staje vesmasinam?

Vesmasinam hahahaha kao vesnam hahahahahahaha

pseto kidnapovo lika u gepeku

Nemoj se zajebavati stvarno ocu nesto da naucim. Recimo jesmo li stvarno jaci od siptara ili je to prica za narod.

Tenk može da te zgazi. Posluga može da te upuca čak i ako si ispod tenka. A koji ćeš kurac na tenk goloruk?!? Bez zolje ne prilazi...

Pricaj malo o ratu. I o tehnici i tako to, ja jedino sto znam o tome je iz nekog prirucnika Jugoslacije iz 1951.
a tu sam procitao to o tenku i nekoj tehnici mina na dasci.

Penzose, ne znam kakvi su moderni tenkovi, ali znam da su sovjeti ili Rusi, kako kome draže, u drugom svetskom ratu dosta nemačkih tenkova onesposobili običnim molotovljevim koktelom. Ne znam da li je sada tako nešto moguće uopšte.

Pisite tako te neke zanimljivosti i neke korisne stvari, bilo bi super kad ne bi bilo spema.

rasni moli da ne bude spema. ololo

Namamiš tenkove u grad, čekaš sa zoljom i kad prođe izletiš iza ugla i opališ u motor.

Kad dođe neprijatelj u grad zavariš ulazna vrata na zgradama i zakucaš daske i šćućuriš se na spratu. Kad čuješ da obijaju ustaneš, krkneš bombu i opet se sakriješ. Izginu ko rasada. Ako si malo iskusniji pa možeš slušati zapomaganja baciš bombu malo dalje, samo da ga rani, pa čekaš ostale da pokupe ranjenika.

Najbolji miks za molotovljev koktel je da topiš table stiropora u benzinu. Krljaš u staklene flaše, krpa namočena u malo benzina na vrh, zapališ, baciš. Idemo ludilo.

Serem ja, al kontam da bi se nešto od ovog moglo uraditi.

ODlično skočmiš. Al kontam ovo kad razvaljuju vrata da mogu i oni tebi roknuti bombu.
Al ovoga nam treba! Dajte da čujem još.

Jes, neka pogode da si na trećem spratu u lijevoj sobi, tačno xD

To je dobar fazon da ih što više pobiješ.

Još jedan dobar fazon:

Uzmeš minobacač, odletiš do bolnice, ispališ na neprijatelja par brzinskih, pokupiš se i bježanija opšta. Onda oni rokaju po bolnici i ranjenicima pa se žališ UN-u.

Pa nismo balije.

Šteta. Sad bi bili žrtve umjesto agresora....

Dajte još zanimljivosti.