Prijava

Titula.

Šta mislite o dotičnoj instituciji?

и овог мајмуна

marko sad najotvorenije da te pitam zašto moraš redovno nekog da vredjaš kaži

Jebote sledeća tema " Mali busen trave koji sam spazio krajičkom levoga oka dok sam pretrčavao ulicu da uđem u poluprazan tramvaj na liniji 9 koji ide put buvljaka."

opis teme : "predložite nekoga za moderatora i napišite vaša mišljenja o Evgeniju Onjeginu"

Marko je u stvari
I
C
A

jos jednom molim admine da banuju ovog jebaca. Jebote kurac, pa ti decko da znas nesto ne bi te odmodovali. ubedljivo si bio najgori mod i sad ti seres ovde nesto ko treba da se banuje

da je valjao ne bi bio BIVSI muz

on da je bio dobar sigurno ga ne bi odbacila

muz nije muz dok nije bivsi

muz goce trzan je mafijas

bivsi muz nikad nije bivsi dok se ne dokaze na sudu

dete raste kod gordane

Ipak je on pokazao karakter. Pa sta ako mu je zivotna kvalifikacija bivsi muz Goce Trzan. Budi ti bivsi muz Goce Trzan ako si pametan.

Goca trzan sa mustiklom u izlogu a iz mustike viri shtaklja

Dragi Bravo, ja bi zelio da penetriram svojom pisom u Gocu Trzan i u njenu vaginu! Da li sam ja normalan?

Dragi Pajo Dacku,

savetujemo da se konsultujes s nekim starijim, tu pre svega mislimo na tvog nastavnika/tutora/roditelja. Razgovor je veoma bitan kod ovakvih tema, njihovo iskustvo u ovakvim situacijama ce ti svakako pomoci. Dakle, ne srljaj! Pazljivo odvagaj situaciju i deluj u skladu sa savetima koje ce ti doticni dati. I da, sasvim je prirodno da se ovako osecas! Dakle da, sasvim si ''normalan'', stoga nema razloga za brigu.

Veliki pozdrav, Bravo

какво је ово завитлавање

skech jove radovanovica sa mashinom za kucanje

Jebeno NE SPERMUJTE na temi!!!

Olanik brate, ajde idi s teme i trazi dokaze da marijana leci rak. Ajde molim te

hahaha al si me zajebao
ok :(
evo idem da trazim dokaze o leku za rak dok ti diskutujes o bivsem muzu goce trzan :(

bivsi muz goce trzan nasao lek za rak