Prijava

Brate, mojne još da zaključaš, ako ovo ne pročita neko osetiću se prazno. Razumi me. keve mi. Karaju me sa svih strana, te računi, familija, fakul... Alo, jel' zaključavaš? Aj, nemoj, braćalici tvome, ajdee, ajdee učini (kereći look). Znači takav si čovek? Dobro. Ja sam mislio da si ti jedini koji može da me razume. Znači sad ovi koji žive ovde neće pročitati do kraja tekst napisan kenjanjem po njihovom predsoblju, neće moći na miru da žale što smo im obili gajbu. Zaključavaj. Cavo

Dobrodošli u naduvane dnevnike.

Zidovi imaju uši. Mnogo čuju, al razmišljaju. Ne žele mnogo toga da kažu... Zidovi kupuju. LOLOLOOLOOOLOLOLOLOOOLOLOLOLOOOLOOO

Eeeeej dobrodošli u Naduvane Dnevnike.
Ako đasvi’ vam se ova spika, pogledaj opet đasvi, koliko vas je videlo apostrof? HAHAHAHHAHAHAHAHHA Znaš da sam ga dodao samo da bih smislio

PIKAAAAAACHUUUUUUUUUUUUU

Promrdaliliste se?

Svaka mi je k’a u Njegoša. Jebeš ga, ceo svet vuče korene iz Crne Gore. Vučitrn, Kupindrevo, Dijanovići... Mnogo njih je sa Durmitora došlo LOLOLOLOLOLOLOLO

A sada objasn svih situacija u Naduvanom dnevniku u 1:30;

Elem, naduvani mladić znaš kolko ovo brzo sad pišem, ne veruješ tebra. Da bih zvučao kao Slavko Beleslin. Dođeš mi 100 kinti ako kao klinac si izgovarao Beleslina :D A, može? Nema ovde vokabulara. Samo priča-ča-ča Rumba, nema stajanja, kraj.

LOOOOOOOOOLOLLLLLOOL

Ovo ne smem ni da se vraćam da pročitam, cuz... you know (crying girl tone) I’m going to die :’(

Vidite kako me spušta, dole. Trebalo bi da kažem ende. Ali šta radi pametan mladić u 20 go’ina? Razmišljaa. E, tako je. Ne. Mislim da ste upravo upoznali mog drugara

LOLOL OLOLOL

Bruka osmesi. Svi ih imamo različite. Ja moj menjam, jer, jebiga, ja sam usamljeni borac. Previše mi je monotono ja ne znam bre šta pišem više. Brukam se, ali želim. Možda pobedim? U jebena borbata ako dolazuvaš iz Maguedonija. Mislim ja i na vas...

Sledeća rubrika u Naduvanom dnevniku je sport;

Naime, večeras su Slavko igrane tekme Kalča. Zamisli nadrka se onaj što vodi sport i počne da baca papire one, bruka. I kao „Šta ti meni kenjaš Slavko, trpim te celog života. Ti si uvek bio pička. I Slavko se okrene ka kameri i kaže: „Ja se naime izvinjavam zbog ovakve situacije, Šone loma sopr.

Krenuo sam da napišem nešto ružno o braćama. Nisam našao ništa. Kul je biti burazer :D Jebiga, nemam burazera... Krenuo sam da napišem da imam sestru... Imam je, kul je biti sestra :PPPPPPPPPPPPPPPP Brateuuuu ti ne veruješ koja muzika se odvija sada ovde, neko na vrata ti kuca i dum.

Gde ćeš? Ustaše kolju?

Slagalica počinje, 1:42

Na crvenom sranju, ne sećam se kako se zove, bleji Dragutin. Džikić. Iz Sjenice. Vidi se da voli sjenički šou, dakle puniji. Nema dva zuba :E LOOOL Priznaj mi da smajli vredi mnogo, jebiga, ja sam moderno dete i brz sam kao Jaguar. Šifra mi je Limabaretto
Ulogujte se u moj svet. Pun vizije i televizije. Virtuelnog, reče Dragutin, ova ga pogleda i povrati. Zatrudnela LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLLOL Reci da te voditeljke Slagalice nisu one što bi’ deda mazno. Ta daaaaa

Prva igra, dabome slagalica.

Lj U P R S E S L P O N O

Na plavom polju Džihalid Zukić. Neobrijan, kaže Beograđanin. Nosi prsluče i turban hah i oteže dok priča. Skida to ono i kaže ložim te. Hahah teško je se nasmejati na ovo. Prso
sam braleu.

Znaš šta bre. Puši kurac mali. Jebi se, sjebatoru. Pičko. Bio bi te četiri dana, ne bih prestajao. Ko si, bre ti? Sram da te bude, govno jedno malo. Što si se uobrazio? Na šta ličiš? Reče Kličko Mejvederu. Znam. I mene.

Zpo.

Aj nemoj da transferises molim te, pogotovo ne u ovo doba da izazivas infarkte od kolicine shege.

Idi okaci se na transfer blama.

'оћеш ли ти за мене то урадити? Ај љубим те, нешто ме зимр, а делујеш баш фин онако младић, ај небило ти задње. И поздрави бабу ;) шмрк

Zasto koristis ulicarski jezik (zimr) u kombinaciji sa jezikom pretproslog veka (nebilo ti zadnje). opusti se TEBRAAA nemoj da si zivcan, slobodno budi olosh i bez vraćanja u konzervu. Al evo, uciniću ti, mozda dobijes motivaciju i pobedis letargiju. Baka ti salje pozdrave natrag, ali svega ti, nek te nesto mlađe prisloni na grudi, nemoj da je baka, pogotovo ne u očiinskom stilu, sa poljupcem u čelo.