Prijava

због количине скеча

Zato što grupica od njih 10 a la "još uvek koristimo fore iz 2009. i fore koje samo mi razumemo" teraju novajlije koji imaju drukčije fore i kojima fore ovih "2009. fore" nisu smešne, dok isti ti ove novajlije nazivaju "transferima i skechevima"

EDIT: A kao i u domaćoj vladi imaš i preletače to jest ljude koji su čas na strani starosedeoca, čas na strani novajlija...ali te preletače u suštini boli kurac za sve, oni u glavnom pokušavaju da potpale vatru i izazovu konflikte između ove dve strane.

pa tvoje fore su iz 1959.

jerry luis skechewi

Ollaniče, rekao sam ti da si kul lik, ali sad već deluje da me "stalkuješ" po forumu :(

i ti si meni drag

Odoh ja sad, laku noć drugari :)

sto je umro sajt vukajlija

cak i skecheri su kulji od OTERANIH
veliki srbine zbog ove pateticne teme nacicu te u dorcolu,mada imas uslov ako se sam pojavis obezbedicu ti fino grobno mestyo,ako budem morao da se cimam i trazim te mnogo nece ti biti kraj fin toliko

zbog pičkizma
P. I. Č. K. A. -pička

треба бановати трајно дучета ђотоа србенду расног вола из купуса и не знам кога још сетићу се ал ове идиоте обавезно то што су се такви накотили је најбољи показатељ колко је све отишло у курац као што би рекао раша попов

zbog toga što je rasni u centru pažnje