Prijava

Majka mi je zabranila da se upisem u skolu fudbala kao sto uradili svi moji prijatelji, kada sam je pitao sto majko???? rekla je ja sam te rodila i ovom sisom dojila, rđo jedna! Tim tonom.

Da li je ovo dovoljan argument, kakva je ovo konzerva, moze li to tako

Isto tako je jedan momak hteo da bude peder a majkka mu je rekla ne moze ja sam te rodila! Istim tonon kao meni i on nije postao peder.

Bosko

Što ne banujete više ova goveda ko što je ovaj degenerik, nek oladi jedno mesec dana.. Svakakve žgadije se nakotilo na ovom sajtu.

Cao MAĆORI ahhahahahaahahahaha aj začepi sa takvim nikom nemaš pravo glasa

нећеш бити оланик сине

Ok Марко, hvala na osvescivanju tata sada znam na cemu sam.
Tebi keva nie dala da budes violinista pa si se bacio na srbovanje nabivsi sajkacu na glavu i tripovanje hardkor nacionaliste, jer ona je izasavsi iz konzerve samo taj smer videla kao pravi.prekrsti se

Kad ćeš opet biti Duče? :(

панћера је хардкор наркоманчуга а дуче дечак кога букснетина отера надуваног са окупљања јер тражи народу да му чита дефиније дуче је прошлост

Atenan hor , rece lik koji je otvorio temu dogorelo a onda se lagano povukao u svoju konzervu. I s vremena na vreme trazio da moderatori deluju kao su delovali oni protiv koji se borio

Cao AGI, want some cm?

Kad ćeš opet biti Duče? :(

Valjalo bi što pre pošto ovako ozbiljno zatrpava govnima, doduše kao i većina kada dolaze sa duplih naloga.

Bio je dobar dečko.

Nemoj mesati me s perovicem pls ,mapko

zatrpavanja govnima se reši u par sekundi e sad što ovakvima se gleda kroz prste po hiljditi put to je druga stvar

Zatrpavanje govnima.se.desi kada se ti pojavis i o izazoves osip nebuloznim.komentarima dule.
S k a p i r a j temu gnome

dushane izvini se lamarru