Prijava

znam to za spejs
šta sereš ko je SRBIJA

ja sam bio srbija

otiso sam

i samo jedan print za gospodu
http://i.imgur.com/1Loz6lT.png
pušite kurčine haksovci jeel ima ovo u haxa? nas je videlo 20000 ljudi, piše

ako znas za spejs sto me nisi ranio da pojedem onu kuglu sto sam jurio i onda bi taman i sve ostale na desno?

neznam za šta pričaš ozb objasni nesećam se

ovo pred sam kraj kadsmo uginuli?
tad brate sam čuvo svoju glavu i jurio neke druge neznam nisam video da juriš nekog otkud znam

pa jebote sad na kraju, jurim onog nesrecnika da pojedem a ti me pratis i umesto da se podelis jednom da pojedem tog i izbijem na vrh liste, ti na w i to pomalo ko da ti necu vratim jebem te

ko da meni zanimljivo da razvlacim ogromnu kuglu

na ovom gore printu
ladno sam bio skoro duplo od prvog inferiornog agara

neznm brt stvarno nešto sam zabo
motorika mi sjebana skroz a i slaba mi koncentracija na površinu ekrana koja je dalje od 3 cm od moje kugle

nebi bilo loše da napravimo kratku prolećnu pauzu
da se posvetimo malo porodicama(ako ih imamo) i uživanjuu i napounimo baterije za novi do sad najljući okršaj sa zlim mudžahedinskim silama nadam se da će se svi sa repr spiska odazvati na vreme i da će naredna sezona biti uspešnije sad su nam teški prsti od priprema a za koji dan idemo u najačem sastavu. SKEČOM DO POBEDE
DA SRPSKA KUGLA PREKRIJE CEO SERVER! OJ KOSOVO KOSOVO NANANAN NA!

obaveštavam vas da pauza traje do sutra u isto vreme (sedam/19)
SKEČ
k
e
č
ODMARAJTE SE NEMOJ DA VAS TRAŽIM PO VUKAJLIJI DA DIVLJATE

agar jebe haks

J E B E
E
B
E

LOL CELT NOOB I PROSECHNI NOOB
Prosechni pazi se celta sobzirom da je bugarin da te ne proguta kad ne gledaš LOOOOOOOOOL

дајте ип ако се игра, сад сам стиг'о, нисам још прелистао тему.

OBAVEŠTENJE OBAVEŠTENJE OBAVEŠTENJE OBAVEŠTENJE
DANAS, PO SREDNJE EVROPSKOM VREMENU, ZAPLOVLJAVAMO AGAROM U 6,7H
menjamo termin jer su haksovci po pređashnjem rezervisani za vučića informacije o filharmoniju u sava centru i drkanje na branka veselinovicza generalno,, te stoga nisu u mogućnosti da prate deshavanja na temi pa sam mislio da ne bi bilo loshe da im učinimo
naravno, trebam li napominjati šta je agar u odnosu na haks i koliko su haksovci zatucani kromanjonci sa dinare? naravno da ne, agar svojom pojavom sam razjashnjava sve
n e s u g l a s i c e
eto haksovci izašli smo vam u susret, uživajte i kušite purac govna popišam vam se svima po mopedu
edit: dobrodoshao je i radmilo cincar agilni i ostala bagra
i

b
o
r
a
n
i
j
a
ali neočekujte mnogo prostora za kurčenje praviula se moraju poštovati vrhovnog poglavara a to sam ja, posle mene celtic i on mora da se poshtuje, malo manje, al kad ja nisam tu HAHAHAHHA . fora je u tome da sam ja uvek tu HAHHHAHHHahshhhha

e sad ne znam za pojedine kad je dnevnicz za dijasporu, mozda grešim
nadam se da će svi uspeti da stignu na vreme da se projektuju u spektatore, prijatno