Prijava

D O K T O R I
O
K
T
O
R
I

skonto sam. U igri treba da si debo

aj za jedno sat vremena da padne mrak sad lepo vreme, radije bi se izlezavao na terasi spivom nego pred kompom...

Haha koji lejm pokušaj da ispadnesh kul kao prvo cirkam feldshloser na verandi pa ću onda da teram tachku na druge tachke dok me veće tachke vrebaju

feldschlosen je sranje, ne pijem to.

Leeejm, šta fali fšloseru

sranje pivo. ti si ocigledno nubara ako si probao i pomislio da je dobro.

Ako sam ja nub ti si dr nub

fedlslosen kupim samo ako mi se mnogo pije pivo + napolju sam + u prodavnici samo to imaju ladno + nema ni jedne druge prodavnice u 1km radiusu da radi, pa se i tad pokajem sto nisam uzo neko drugo vruce.

ajmo digramo agar, moz da budes madjarska ja cu biti srbija pa da se hranimo medjusobno awwwww

ne mogu, na poslu sam

Ajde ja sam za. Malopre sam imao oko 15 000 poena, bio sam najvechi. Jako dobro jedem nubove. Samo da mi se objasni kako da upadnemo u istu sobu

noob vishe ne pricha sa mnom jer se ljuti.
Ljuti se jer nisam hteo da udjem u sobu.

cara je osetio potrebu da igra sa "nubovima" i evo kako je prošao njegov pokušaj, bedno
šta reći sem mrš na haks teraso to ti je domet

ali da bi pokazao kakvi su ljudi agronovci pomoćiću vam ako se odlučite da nam gurate guzice rukama

Rešio sam! Uradite sve po uputstvu sa prethodne strane:
http://vukajlija.com/forum/teme/66685-agar-io?strana=12#post_3201272

Pa onda instalirajte skriptu sa ovog linka:

https://greasyfork.org/en/scripts/9712-agar-io-connector

Rifrešujte agrara i ukucajte IP 109.237.25.84:443, gurajmo se u toj sobi.

jel moram svaki put da se tzajebavam sa ovim gore, da pravim tu skriptu novu, kad god udjem ponovo u hrom

jako mi je komplikovano sve to, pogotovo shto nisam siguran ima li poente. Kad vech i ovako karam turke i ruse. Jako puno jedem.

Koja je taktika, nek mi neko objasni. Ako mi se dopadne onda gram.

U haks lepo udjesh pa igrash. Kad neko normalan, za to predvidjen, otvori sobu ofc

alo momče da odma razjasnimo ne pšostavljash ti uslove ovde
JA SAM POGLAVAR AGARA U SEKCIJI VUKAJLIJA

taktika je da sam ja najveći i da ulećeš u mene po potrebi kad trebam gormadine da pojedem