Prijava

http://prntscr.com/74gff4
kome ne izgleda ovo na pičku nije normalan

uvek kada bi bacio pogled na nekadašnji nik ovog autora http://vukajlija.com/recnik/autori/37371 pomislio bih ovaj jebe

šalim se mesecima sam čitao jeah bič

Jebo te Bog u pičku pa tebe će da banuju iako su ovi kriterijumi na sajtu.

ево опет покушава да ми шукне ништарија погана ајде реци ми где живиш гњидо да те раскомадам

ja sam dao sve od sebe da ovaj se forum digne malo na noge vi ako to nevidite u gadnom ste problemu ne znam šta bih vam rekao. svi smo mi ljudi ali retko ko čovek ako mislite da na ovakav način ispunjavate svoju svrhu onda ne znam o čemu pričamo

ahhahaahh al si mu pokazao,yeah batch mu je niknejm ali ne yeahbe hahahaahah jao marko sad kad znam za ovaj skech imam te u shaci ;)

Кајзен се сваког дана (а посебно данас) захваљује светом Василију Острошком што му је послао Просјечног Србенду да му спаси сајт и дигне форум на ноге. На несрећу његову, не конта да Србенда Просјечни има смисао за хумор и харизму једног патлиџана и зато је џаба скидо ципеле и пјешачио од паркинга до манастира и бацио 2 евра на ону чесму

hahahaha
edit:nije autobusu upućeno

омг, само искулирате глупе теме и саме ће да замру као и свака таква
шта се расплињујете и објашњавате, не може отварач са самим собом да прича

i samo mi nemojte reći da vam drugi post izgleda kao uvreda jer onda ste stvarno mentalno bućnuti sve što sam želeo oduvek bilo je samo malo zdravog humora a vukajlija nije sajt za lična prepucavanja ne znam da li je to samo nekima odavde jasno jednostavno takvim putem neće se nazirati svetlo na kraju tunela i mislim da to svi znamo a to da sam ništavan nemoj molim te svi znamo kako si vodio sajt a ja ako nekome smetam slobodno recite. nadam se da sam vam bar malo ukazao na stvari na kojima svi zajedno moramo poraditi i ako sam uspeo nekome da utuvim to u svest moj cilj je ispunjen

нема нико ништа против тебе, немој такав утисак стећи, чак је један бивши модератор био врло слаб на дауновце. Него једноставно брате смараш. одмори мало

реално србендо тема је говно. Али веће су говно ови што дрве кару овде а вамо ћуте кад се панћера и компанија издркавају по форуму и серу трипут већа говна

ok konstruktivni komentari su dobro došli ali nemojte molim vas smatrati sebe bogovima ako ste u top 200 autora za razliku od mene pa to vam i onako uneće ništa značiti kada se nađete na ulici a inače mogu da vas jebem kako mi odgovara sa koje god strane i profila i redjam printove u folder na desktopu
dobra je tema pročitajte prvi post još jednom legende neću vredjati vašu inteligenciju

панћера има 11.5 година па људи разумију. овај има 17 јеботе, матора коњина

a najveca su govna oni koje nikad nisam video da napisu nesto smesno/zanimljivo/poucno a seru onima kod kojih sam to video zilion puta

peonta je da utvrdimo ima li još ljudi kojima je sanšajn izgledao kao da liže pičić a ne vrat http://prntscr.com/74gff4 umanjiite samo sliku, i meni sad izgleda na vrat ovako velika a onako mala mi izgleda kao da je vilica butina a dole zatamljeno-dlake